Isamu na FAME MMA 3 - przeciwnik. Z kim walczy znany youtuber?

2019-03-30 14:59
Isamu na FAME MMA 3 - przeciwnik. Z kim walczy znany youtuber?
Autor: fot. https://www.instagram.com/szymon_kasprzyk_isamu/ (screen z profilu na Instagramie) Isamu na FAME MMA 3 - przeciwnik. Z kim walczy znany youtuber?

Isamu to jeden z najpopularniejszych twórców na polskim YouTube. Wiadomo już, że zawalczy podczas trzeciej edycji gali Fame MMA. Z kim skrzyżuje rękawice na wydarzeniu w Łodzi? Sprawdzamy na ESKA.pl

Isamu na FAME MMA 3 - przeciwnik, z którym przyjdzie walczyć polskiemu youtuberowi na pewno będzie wymagający. Organizatorzy Fame MMA organizując drugą edycję gali pokazali, że zależy im na tym, by walki emocjonowały i rozgrzewały publiczność w hali oraz widzów przed telewizorami. Warto wspomnieć, że na poprzedniej gali walczył m.in. AdBuster z Dawidem Ozdobą. W czasie Fame MMA 3 jedną z bohaterek będzie Marta Linkiewicz.

Zobacz też: FAME MMA 3 - KARTA WALK, JAKIE WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 3?

Isamu na FAME MMA 3 - przeciwnik

Z kim walczy Isamu? To dla internautów była jedna z najważniejszych informacji. Przeciwnika poznaliśmy w poniedziałkowy wieczór, 18 lutego. Rywalem Isamu okazał się DeeJayPallaside. Wszystkich ciekawiło, z kim skrzyżuje rękawice jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Sam zainteresowany nagrał nawet o tym filmik:

VIDEO 18+

Isamu - kim jest? 

IsAmU, pod tym pseudonimem ukrywa się Szymon Kasprzyk. To jeden z najbardziej znanych i lubianych graczy na polskim YouTube. Założył swoją drużynę esportową Pompa Team. Publiczność uwielbia go za wyjątkowe poczucie humoru, charakter i komunikację z widzami. Isamu oprócz gier lubi również szybkie samochody. Często publikuje relacje z targów motoryzacyjnych. Jego kanał subskrybuje ok. 2 miliony widzów.

Najnowsze