Epic Cheat Meal

i

Autor: Screen z YouTube/Epic Cheat Meal

Epic Cheat Meal - kto to? [FEN, FAME MMA, dziewczyna, wiek, wzrost, Instagram]

2021-05-27 13:26

Kto to Epic Cheat Meal? Jak się naprawdę nazywa i co robi? Dlaczego jest tak popularny? Epic Cheat Meal to internetowy twórca, który bez żadnego ale, kocha jedzenie. Prowadzi swój kanał na platformie YouTube i co ciekawe, znaleźć tam można między innymi vlogi żywieniowe, ale także inne treści. Oprócz tego mężczyzna zaczyna karierę w MMA. Co musicie o nim wiedzieć?

Epic Cheat Meal - kto to? FEN, FAME MMA, dziewczyna, wiek, wzrost, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane w internecie. Kim jest Epic Cheat Meal? Pod tym pseudonimem kryje się tak naprawdę Artur Syc - kaskader, choreograf walki, trener akrobatyki, a w dodatku jeden z popularniejszych twórców na polskim YouTube. Jego kanał przepełniony jest jedzeniem i to właśnie takie materiały najczęściej tam zobaczymy. Epic Cheat Meal pokazuje jak spożywa ogromne porcje fast foodów i innych smakołyków na czas. Na swoim koncie ma już między innymi zjedzenie dwumetrowego kebaba, dwukilogramowego schabowego, dziesięć opakowań ptasiego mleczka, pięciokilogramowego burgera, a w dodatku wypicie nawet dwóch litrów oleju rzepakowego. YouTuber zaskakuje swoimi materiałami, a także charakteryzuje się czarnym humorem. Co ciekawe, ma na swoim koncie także debiut w telewizji. Widzowie mogli oglądać go w programie Ugotowani. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Trybson przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night

Epic Cheat Meal  - wiek

Ile lat ma Epic Cheat Meal? Nie znamy jego dokładnej daty urodzenia, jednak wiemy, że skończył 31 lat.

Epic Cheat Meal - wzrost

Jakiego wzrostu jest Epic Cheat Meal? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci, jednak na pierwszy rzut oka widać, że mężczyzna jest wysoki.

Epic Cheat Meal - dziewczyna

Czy Epic Cheat Meal ma dziewczynę? Często obok mężczyzny pojawia się pewna blondynka. Mowa o Madeline Gavi, czyli Magdalenie Gawęckiej. Jak się okazuje to modelka, ale także malarka, aktorka i osoba która prowadzi swój kanał na platformie YouTube.

Epic Cheat Meal - FEN 34

Epic Cheat Meal zadebiutuje podczas gali FEN 34. Początkowo mężczyzna miał zmierzyć się z Jackiem 'Hammerem' Frost, czyli Łukaszem Śmiłowskim, jednak w ostatniej chwili jego miejsce zajął Mateusz Murański, znany wszystkim jako Adek z Lombardu. Walka odbędzie się w piątek 28 maja 2021 roku i będzie transmitowana tylko w systemie PPV.

Sonda
FEN 34: Mateusz Murański - czy wygra z Epic Cheat Meal?

Epic Cheat Meal - Instagram

Epic Cheat Meal jest aktywny na Instagramie. Możecie znaleźć go bez problemu, wpisując w lupkę jego nazwę @trick2kill lub artystyczny pseudonim Epic Cheat Meal.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE