Mateusz Murański

i

Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Mateusz Murański: MMA, Tańcula, rodzice, wiek, dziewczyna, wzrost, Instagram

2021-05-31 15:03

Mateusz Murański: MMA, Tańcula, rodzice, wiek, dziewczyna, wzrost, Instagram - te zapytania na temat Adka z Lombard. Życie pod zastaw ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Mateusz Murański najbardziej znany jest z serialu paradokumentalnego emitowanego w TV Puls, jednak nie jest to jego jedyna rola serialowa. Grał epizody m.in. w Na sygnale czy Ojcu Mateuszu.

Mateusz Murański: MMA, Tańcula, rodzice, wiek, dziewczyna, wzrost, Instagram - te frazy na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Mateuszu Murańskim? Mimo że Lombard. Życie pod zastaw jest serialem paradokumentalnym, serialowy Adek nie jest naturszczykiem! Ukończył Policealną Szkołę Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu.

Mateusz Murański: MMA

Podczas gali FAME MMA 7, która odbyła się 5 września, Mateusz Murański wyzwał na pojedynek swojego kolegę z serialu, Arkadiusza Tańculę, który wówczas zmierzył się w oktagonie z Pawłem Tyburskim.

Mateusz Murański: Tańcula

Jak wyjawił Mateusz Murański, między nim a Tańculą od dłuższego czasu jest konflikt, mimo że gdy poznali się na planie Lombard. Życie pod zastaw, początkowo się kolegowali. Jak przyznał Murański, podczas walki 'chce rozliczyć Tańculę z paru słów, które powiedział za dużo'.

Co wiesz o FAME MMA?

Pytanie 1 z 9
Jaka była pierwsza walka w historii FAME MMA?

Mateusz Murański: ojciec, rodzice

Tata Mateusza, Jacek Murański, jest sportowcem, a oprócz tego również aktorem. Grał epizodyczne role m.in. razem z synem w Lombard. Życie pod zastaw, a także w Barwach szczęścia, Klanie czy Na Wspólnej. 

Mateusz Murański: wiek

Dokładna data urodzenia Mateusza nie jest znana, wiadomo jedynie, że urodził się w 1994 roku, czyli w 2021 skończy 27 lat.

Mateusz Murański: dziewczyna

Mateusz Murański należy do osób, które bardzo chronią swoje życie prywatne. Na początku 2019 roku zdradził serwisowi Party.pl, że jest wolny, jednak od tego czasu nie udzielał wywiadów na ten temat. Zdjęć, które wyjawiłby, że Murański jest w związku, próżno szukać także na jego Instagramie.

Mateusz Murański: wzrost

Aktor mierzy 182 cm wzrostu.

Mateusz Murański: Instagram

Instagram Adka z Lombardu to mateusz_muranski. Aktor dzieli się przede wszystkim zdjęciami związanymi z pracą, a także pasją, którą są sztuki walki.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22