Bartosz Kurek płacze. To najbardziej przejmujący obrazek, jaki dziś zobaczycie

2021-08-03 19:03
Bartosz Kurek płacze. To najbardziej przejmujący obrazek, jaki dziś zobaczycie
Autor: Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Bartosz Kurek płacze. To najbardziej przejmujący obrazek, jaki dziś zobaczycie

To koniec walki polskich siatkarzy na Igrzyskach w Tokio. Chociaż nasi reprezentanci byli faworytami do złotego medalu, odpadli podczas ćwierćfinałowego meczu z Francją. Walka była bardzo zaciekła, a zawodnicy rozegrali aż pięć setów. Wynik tego spotkania nie był przesądzony niemal do ostatniej minuty.

Wszyscy fani siatkówki pokładali w tym meczu ogromne nadzieje. Polacy mieli bardzo duże szanse, aby w końcu doczekać się złotego medalu na igrzyskach olimpijskich. Niestety - stało się inaczej. We wtorek 3 sierpnia podopieczni Vitala Heynena rozegrali aż pięć setów podczas meczu z Francją. W tie-breaku Francuzi pokonali nas jednak 15:9, przechodząc tym samym do półfinału Igrzysk w Tokio. Dla biało-czerwonych to koniec marzeń o medalu. Chociaż do samego końca starali się wyrównać stratę, w tym meczu Francja okazała się lepsza. 

Bartosz Kurek płacze. To najbardziej przejmujący obrazek, jaki dziś zobaczycie

Dla Polaków przegrana ta była niezwykle bolesna, zwłaszcza że nasza drużyna jest obecnym mistrzem świata. Po zakończonym meczu z Francją nasi zawodnicy nie kryli załamania i ogromnych emocji. Szczególnie było widać to po nazywanym ostoją polskiej drużyny Bartoszu Kurku, który rozpłakał się po zakończeniu spotkania. Polscy siatkarze nadal mogą jednak liczyć na ogromne wsparcie ze strony fanów, którzy cały czas stoją murem za 'gangiem łysego'.

Sekrety Igrzysk Olimpijskich | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #28
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze