Austria - Polska NA ŻYWO 21.03.2019! WYNIK, SKRÓT WIDEO, BRAMKI [RELACJA]

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Austria - Polska NA ŻYWO 21.03.2019! WYNIK, SKRÓT WIDEO, BRAMKI [RELACJA]

Austria - Polska RELACJA NA ŻYWO 21.03.2019: WYNIK, SKRÓT WIDEO, BRAMKI

2019-03-21 22:59

Austria - Polska 21.03.2019 na żywo to emocjonujące wydarzenie. Pierwsze spotkanie naszej reprezentacji w ramach eliminacji do Euro 2020 i od razu rywal z wysokiej półki. Co działo się na stadionie w Wiedniu? Kto stworzył sobie najgroźniejszą sytuację? Jeśli nie macie możliwości oglądać spotkania na żywo, to na ESKA.pl możecie śledzić relację minuta po minucie!

Austria - Polska 21.03.2019 na żywo sprawdzicie na ESKA.pl! Przygotowaliśmy relację minuta po minucie a wszystko to z myślą o kibicach, którzy nie mogli śledzić spotkania bądź chcą przypomnieć sobie, w którym momencie miała miejsce jakaś ciekawa sytuacja. Jeśli chodzi o mecz Austria - Polska, to wynik, skrót wideo i autorów najgroźniejszych sytuacji poznacie właśnie w tym miejscu. Warto wspomnieć, że nasza reprezentacja poprzedni rok zakończyła porażką 0:1 z Czechami i remisem z Portugalią 1:1.

Zobacz: Austria - Polska 21.03.2019: transmisja online i TV. O której eliminacje do Euro 2020?

Najgroźniejszy rywal Polski w el. do Euro 2020, to:

Austria - Polska NA ŻYWO 21.03.2019

Mecz Austria - Polska na żywo 21 marca 2019, w postaci relacji minuta po minucie, w tym miejscu. Sędzią spotkania jest Grek, Pierwszy gwizdek punktualnie o godzinie 20:45. Zgodnie ze statystykami, jakie podaje serwis hppn.pl, do tej pory wygraliśmy z Austrią 4 razy, przegraliśmy 3 razy i 1 raz zremisowaliśmy. Bilans bramek wynosi 18-17 na korzyść naszej kadry. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy faworytami. Niepewność wzbudzają dwie porażki na sam koniec poprzedniego roku.