Justin Bieber wraca na scenę! Pierwszy występ na żywo od lat już za kilka dni. Gdzie wystąpi?

Justin Bieber już niedługo wróci na wielką scenę. Już za kilka dni książę popu wystąpi w telewizji po raz pierwszy od 2022 roku! Okazja jest wyjątkowa. Piosenkarz zdecydował się zaakceptować zaproszenie amerykańskiej akademii fonograficznej i wystąpi na rozdaniu tegorocznych nagród Grammy. Sam ma szanse na aż 4 statuetki.

Justin Bieber
Autor: Cover Images/East News / East News

Justin Bieber wystąpi na Grammy 2026

Justin Bieber będzie jedną z największych gwiazd 68. rozdania nagród Grammy. Akademia fonograficzna potwierdziła, że artysta wystąpi na gali, która odbędzie się w nocy z 1 na 2 lutego 2026. Będzie to pierwszy telewizyjny występ Justina Biebera od 2022 roku, a więc to powrót po aż 4 latach. Co ciekawe, ten ostatni występ również miał miejsce na rozdaniu nagród Grammy. Na gali w Las Vegas piosenkarz zaśpiewał swój przebój "Peaches". Nie udało mu się jednak wygrać żadnej statuetki. W tym roku Bieber ma szanse na 4 nagrody. Nominowany jest za płytę "Swag" w kategoriach Album roku i Najlepszy wokalny album popowy, za utwór "Daisies" w kategorii Najlepszy solowy występ popowy oraz za "Yukon" w kategorii Najlepszy występ r&b. Można się spodziewać, że Justin zaśpiewa jedną z tych dwóch piosenek, a tym samym będzie to pierwszy występ na żywo z utworem z tracklisty "Swag".

ZOBACZ TAKŻE: Grammy 2026 - kto wygra? Przewiduję zwycięzców przed rozdaniem nagród

ESKA_To koniec małżeństwa Justina Biebera i Hailey?! Ten znak zawsze oznacza rozstanie!

Gwiazdy na Grammy 2026

Justin Bieber będzie tylko jedną z gwiazd rozdania nagród Grammy 2026. Producenci zapowiadają aż 19 występów. Oprócz Biebera mają wystąpić też m.in. Sabrina Carpenter, duet Clipse razem z Pharellem Williamsem, a także wszyscy nominowani w kategorii Najlepszy nowy artysta: Addison Rae, Alex Warren, Katseye, Leon Thomas, Lola Young, Olivia Dean, Sombr i The Marías. Zorganizowane zostaną także specjalne hołdy dla muzycznych legend, które odeszły w 2025 roku. Post Malone, Duff McKagan, Slash, Chad Smith, Andrew Watt szykują specjalny występ z muzyką Ozzy'ego Osbourne'a. Lauryn Hill wraca na nagrody Grammy po wielu latach, aby złożyć hołd dla D'Angelo i Roberty Flack.