Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim czekają nas wielkie sylwestrowe celebracje, które przygotowały największe stacje telewizyjne w kraju. TVP zorganizuje Sylwestra z Dwójką pod katowickim Spodkiem, natomiast Telewizja Polsat już drugi rok z rzędu zaprasza na Rynek Staromiejski do Torunia. Jedną z największych gwiazd tegorocznej edycji "Sylwestrowej Mocy Przebojów" będzie Beata Kozidrak. Polska wokalistka po tym, jak udało jej się pokonać problemy zdrowotne, w wielkim stylu powróciła na scenę, i 31 grudnia rozgrzeje zgromadzonych w Toruniu oraz przed telewizorami swoimi największymi przebojami. Telewizja Polsat nie podała jednak, kto poprowadzi tegoroczny sylwestrowy wieczór.
Zobacz także: Najstarszy syn Krzysztofa Ibisza bryluje z mamą na salonach. Tak dziś wygląda 26-letni Maksymilian Zejdler
Krzysztof Ibisz nie poprowadzi Sylwestra w Polsacie?
Krzysztof Ibisz to nie tylko ikona Telewizji Polsat, ale również organizowanych przez nich imprez sylwestrowych. W ubiegłym roku po raz pierwszy od siedemnastu lat Krzysztof Ibisz nie poprowadził "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Prezenter oczekiwał wówczas narodzin córeczki i postanowił ten wieczór spędzić ze swoją rodziną. W Toruniu natomiast pojawili się znani i lubiani prezenterzy - Paulina Sykut-Jeżyna, Aleksander Sikora, Ilona Krawczyńska, Maciej Rock, a także influencerka Julia Żugaj oraz aktor Adam Zdrójkowski. Jak donosi serwis Pudelek, wiele wskazuje na to, że również w tym roku Krzysztof Ibisz nie poprowadzi sylwestrowej imprezy!
Nikt w stacji nie wyobraża sobie imprezy sylwestrowej bez Krzysztofa Ibisza, chyba najbardziej rozpoznawalnej twarzy Polsatu. W ubiegłym roku jego decyzja spotkała się ze zrozumieniem - chciał nacieszyć się córeczką i spędzić czas z rodziną. W tym roku dał do zrozumienia, że również chciałby poświęcić ten czas bliskim. Prowadzimy zaawansowane rozmowy, które nie są łatwe. Deklaracja, że pojawi się w Toruniu, jeszcze nie zapadła. Wierzymy, że wkrótce to się zmieni... - donosi Pudelek, powołując się na anonimowego informatora.
Myślicie, że Krzysztof Ibisz zmieni zdanie i jednak w tym roku poprowadzi "Sylwestrową Moc Przebojów"?
Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak na przestrzeni lat podczas imprez sylwestrowych Polsatu wyglądał Krzysztof Ibisz.