ZOOM - czy jest BEZPŁATNY? Czy jest za darmo?

2020-04-08 13:03
ZOOM - czy jest BEZPŁATNY? Czy jest za darmo?
Autor: Anna Golaszewska/East News ZOOM - czy jest BEZPŁATNY? Czy jest za darmo?

Zoom do tej pory ułatwił zdalną naukę wszystkim uczniom, ale również nauczycielom. Pomimo zamkniętych szkół przez panującą pandemię koronawirusa, to właśnie aplikacja Zoom sprawiła, że uczniowie nie zostali całkowicie odcięci od wiedzy i kontaktu z rówieśnikami z klasy. Są jednak jeszcze osoby, które nie korzystają z aplikacji do wideokonferencji. Jak ją ściągnąć? Czy Zoom jest bezpłatny? Garść szczegółów podrzucamy na ESKA.pl.

Zoom - program online za darmo? Czy Zoom jest bezpłatne? Pytanie w różnych formach zadają sobie uczniowie, którzy chcieliby korzystać z tej aplikacji. Na rynku dostępnych jest kilka popularnych programów umożliwiających swobodne przeprowadzanie wideokonferencji, jednak wielu dyrektorów szkół zaleciło korzystanie właśnie z programu Zoom. To wszystko przy okazji zdalnych lekcji. Te trwają już od połowy marca. Aplikacje Zoom najlepiej pobrać z oficjalnej strony internetowej. Wystarczą trzy kliknięcia, by bezpieczny plik instalacyjny znalazł się na waszym komputerze. Instalowanie Zoom na komputerze, czy smartfonie i tablecie odbywa się w dokładnie taki sam sposób, jak ma miejsce przy okazji innych programów. Swobodne korzystanie z aplikacji Zoom wymaga od Was posiadania dobrego zasięgu oraz stabilnego połączenia z internetem.

ZOOM - jak zainstalować i korzystać? Instrukcja krok po kroku

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

ZOOM - BEZPŁATNY, ZA DARMO

Zoom jest aplikacją pozwalającą przeprowadzanie rozmów głosowych, grupowych czatów i wideokonferencji. Rozmowy mogą odbywać się na żywo, ale mogą być również nagrane wcześniej. Za sprawą programu Zoom można dzielić się plikami z innymi uczestnikami dyskusji. Dyrektorzy zalecili korzystanie z niego głównie dlatego, że jakość obrazu jest bardzo wysoka, a ponadto w konferencji może wziąć udział nawet 100 osób. Czy program Zoom jest bezpłatny? Czy można korzystać z niego za darmo? Całkowicie tak, nie trzeba ponosić opłat za pobranie i korzystanie! Zoom działa na różnych platformach - Windows, iOS, czy Android. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze