ZOOM - jak zainstalować i korzystać? Instrukcja krok po kroku

2020-04-13 20:42 PO
Telefon_komputer
Autor: 27707/Pixabay/cc0 Opole: Będą lekcje online

Zdalne nauczanie to coś nowego z czym będą musieli w najbliższym czasie zmierzyć się zarówno rodzice oraz uczniowie. Pomimo zamkniętych szkół przez panującą pandemię koronawirusa, uczniowie nie zostaną odcięci od wiedzy, dzięki lekcjom online. Dowiedz się na ESKA.pl jak pobrać jedną z najbardziej popularnych aplikacji przeznaczoną do e-learningu.

Zoom to aplikacja, z którą musisz się zaznajomić. Zdalne nauczanie to nowe zjawisko z pewnością dla większości uczniów. Cały proces logowania się na przeróżnych stronach, instalowania nowych aplikacji może okazać się żmudny i męczący zarówno dla uczniów jak i samych rodziców, dlatego też na ESKA.pl zdradzamy instrukcje, dzięki której cały ten proces stanie się zdecydowanie prostszy. Istnieje kilka najbardziej rozpowszechnionych i popularnych aplikacji, które są wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o ich zastosowanie. Na ESKA.pl znajdziesz do nich instrukcje i dowiesz w jaki sposób należy się nimi obsługiwać. W tutejszym artykule poświęcimy swoją uwagę aplikacji Zoom, która w swojej ofercie ma wiele możliwości takich jak: spotkania wideo czat, szkolenia online, a nawet wideokonferencje. Narzędzie te jest idealne do współpracy w grupach, a przy tym jest bardzo łatwe w użyciu. Program Zoom zawiera darmową wersję testową, nic nie kosztujące wtyczki oraz działa na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych. Wideo oraz audio jest w nienagannej jakości HD, a co najważniejsze cała aplikacja działa w bardzo intuicyjny sposób.

Zoom - jak pobrać?

Aplikacje Zoom najlepiej pobrać na ich oficjalnej stronie internetowej, do której link znajdziecie poniżej. Sam proces pobierania programu jest łatwy i intuicyjny. Należy postępować zgodnie z instrukcją, jaka wyświetla się nam w trakcie pobierania go.  Do używania aplikacji Zoom potrzebny jest komputer lub telefon, słuchawki, stabilne połączenie z internetem oraz wszystkie rzeczy, które są niezbędne w trakcie szkolnej lekcji.

Tutaj pobierzesz program

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze