Wyniki matur

i

Autor: LECH GAWUC/REPORTER

MATURA 2023

ZIU - wyniki matur 2023. Logowanie na ziu.gov.pl nie działa

2023-07-06 21:18

Wyniki matur 2023 poznamy 7 lipca. Aby sprawdzić liczbę zdobytych punktów z poszczególnych części egzaminu dojrzałości, należy zalogować się na konto w systemie ZIU. Z pewnością wielu absolwentów będzie skarżyć się na błąd ładowania strony ziu.gov.pl. W artykule podpowiadamy, co zrobić w sytuacji, gdy witryna przestanie działać lub wciąż nie będą na niej dostępne wyniki egzaminów maturalnych.

Wyniki matur 2023 w ZIU - jak sprawdzić i co robić, gdy strona nie działa? 7 lipca to dzień, na którego nadejście od miesięcy czekają wszyscy absolwenci szkół ponadpodstawowych, którzy w maju przystąpili do egzaminów dojrzałości. Abiturienci od rana myślą tylko o jednym - jak poszły im matury 2023. Zgodnie z informacjami podawanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną wyniki matur 2023 będą publikowane w godzinach 8:30-10:00. Aby zapoznać się z rezultatami, należy dokonać zalogowania się w systemie ZIU - Zintegrowanym Interfejsie Użytkownika. Aby połączyć się z systemem, należy wejść na stronę ziu.gov.pl/login lub www.wyniki.edu.pl i w polach login oraz hasło wpisać te nadane przez dyrektora szkoły. Co zrobić natomiast w przypadku, gdy strona nie działa? Jak poradzić sobie z komunikatem błąd logowania? Poniżej podpowiadamy, co zrobić w sytuacji, gdy wystąpią problemy z zalogowaniem się do konta w ZIU.

Viki Gabor o Opolu, urodzinach i polskim szkolnictwie

Wyniki matur na ZIU - jak sprawdzić?

Jak sprawdzić wyniki matur 2023 w systemie ZIU? To bardzo proste! Trzeba postępować według zamieszczonej poniżej instrukcji:

  • zaloguj się w systemie ZIU (ziu.gov.pl)
  • w polach login i hasło wprowadź dane podane wcześniej przez dyrektora szkoły. W przypadku problemów z zalogowaniem, należy skorzystać z opcji Nie pamiętam hasła, która znajduje się poniżej. Wówczas system wyśle nowe hasło na powiązany z kontem adres e-mail bądź zasugeruje skontaktowanie się z dyrekcją uczęszczanej placówki bądź oddziałem OKE
  • wybierz egzamin, klikając w pole z jego nazwą, w tym przypadku egzamin maturalny

Ze względu na przeciążenia strona ziu.gov.pl może chwilowo przestać działać. Sugerujemy jednak, by nie panikować i odświeżać ją do skutku.

Listen on Spreaker.