Żaneta z The Voice of Poland - kim jest dziewczyna, która otwiera drzwi uczestnikom?

2019-09-14 16:20 RW
Żaneta z The Voice of Poland - kim jest dziewczyna, która otwiera drzwi uczestnikom?
Autor: The Voice of Poland / materiał prasowy Żaneta z The Voice of Poland - kim jest dziewczyna, która otwiera drzwi uczestnikom?

Żaneta z The Voice of Poland 10 robi furorę wśród widzów, publiczności i internautów. Wiele osób może stwierdzić: gdzieś już ją widziałem. Jej rola to nowość, jeśli o najpopularniejszy muzyczny program w Polsce. Kim jest dziewczyna, która otwiera drzwi uczestnikom? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl

Żaneta z The Voice of Poland - kim jest dziewczyna, która otwiera drzwi uczestnikom? Wiele osób zainteresowało się piękną kobietą pełniącą nową rolę w najpopularniejszym muzycznym show. Wcześniej drzwi na wielką scenę, przy której siedzą trenerzy, otwierał sam reżyser programu. Kim jest Żaneta Płudowska z The Voice of Poland 10? Kto to jest? Okazuje się, że to znana modelka, o której wkrótce będzie bardzo głośno!

Żaneta z The Voice of Poland - kim jest dziewczyna?

Żaneta Płudowska to nowa gwiazda The Voice of Poland! Widzowie już w pierwszych odcinkach byli zaskoczeni, że urocza, blond włosa kobieta dołączyła do ekipy z obsługi technicznej i otwiera drzwi uczestnikom. Tak naprawdę Żaneta Płudowska ma 26 lat, pochodzi z Siedlec, ma 172 centymetry, od 7 lat mieszka w Warszawie.

Jej największą pasją jest taniec. Jak powiedziała ESKA.pl, tańczy od 5 roku życia. Specjalizuje się w takich technikach jak jazz i modern, a jej marzeniem jest nauczyć się tańca towarzyskiego - jak zaznacza: wbrew pozorom jest to zupełnie coś innego! Ma na swoim koncie wiele tytułów mistrzostw Polski, Europy i świata w kategorii jazz. Obecnie przekazuje swoją pasję najmłodszym, prowadząc zajęcia taneczne dla dzieci. Powiedziała nam również, że uwielbia otaczać się ludźmi i z nimi rozmawiać. W przyszłości chciałaby pracować jako prezenterka telewizyjna.

Żaneta z The Voice of Poland w 2012 roku zdobyła tytuł I vice Miss Polonia, tuż za Pauliną Krupińską, po czym reprezentowała Polskę w konkursie Miss International w Japonii. Czym jest dla niej udział w The Voice of Poland?

Bardzo się cieszę, że mogę być częścią programu The voice of Poland, ponieważ muzyka zawsze w moim życiu odgrywała bardzo ważną rolę. Uwielbiam chodzić na koncerty, poznawać nowych artystów, zespoły. Tą muzyczną pasją zaraził mnie mój chłopak Mikołaj Trybulec, który jest producentem muzycznym, a jego zespół to Linia Nocna.

Przed samym programem długo uczyła się, jak otwierać drzwi uczestnikom The Voice of Poland 10. Zobaczcie sami:

Najnowsze