Voice of Poland 10 - kto wygra program?

2019-09-05 12:45 A.D.
Tomson i Baron
Autor: VIPHOTO / East News

Dziesiąta, jubileuszowa edycja The Voice of Poland będzie niezwykła! Wszystko za sprawą uczestników i oczywiście trenerów, których zadaniem będzie ocenianie i decydowanie, kto opuści program. Kto zdobędzie serca publiczności? Któremu z trenerów kibicują widzowie? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl!

Wygrana w The Voice of Poland to dla uczestników wielka szansa. Chociaż nie znamy jeszcze składów drużyn, to wiemy już, kto będzie oceniał początkujących artystów. O wyborze najlepszego głosu w Polsce zadecydują współcześni idole - Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Dla trenerów to wielkie, ale i zaszczytne wyzwanie. Który z nich będzie mógł razem ze swoim podopiecznym cieszyć się wielkim zwycięstwem? Każdy z nich ma spore szanse.

Zobacz też: The Voice of Poland 2019 - trenerzy, kiedy, uczestnicy. Co się będzie działo w VoP 10?

Voice of Poland 10 - kto wygra program?

Który z trenerów poprowadzi swojego faworyta do zwycięstwa? Duże szanse ma Margaret. W ostatnich edycjach The Voice Kids to Edyta Górniak i Cleo święciły swój triumf. Wokalistka z pewnością będzie próbowała wziąć z nich przykład. Z kolei Michał Szpak poprowadził już do zwycięstwa Martę Gałuszewską. Wie zatem jak przygotować przyszłego idola mas. Kamil Bednarek również debiutuje w roli trenera. Był on jednak uczestnikiem talent-show, co może być jego tajną bronią. W końcu wie najlepiej czego potrzeba młodym wykonawcom. Tomson i Baron są już prawdziwymi weteranami programu, a ich doświadczenie z pewnością będzie asem w rękawie.

Voice of Poland 10 - kto wygra program? Zagłosuj na faworyta! 

Który z trenerów poprowadzi do zwycięstwa swojego uczestnika? Poniżej znajdziecie naszą sondę, w której możecie zagłosować na swojego faworyta! 

Najnowsze