Żaklina z Top Model rzuca modeling na rzecz muzyki? Ma szansę na sukces?

2018-11-30 15:38
Żaklina Ta Dinh
Autor: screen Youtube/Zaklina Ta Dinh Żaklina Ta Dinh

Uczestnicy wszystkich edycji Top Model pokazują, że program daje szansę na zaistnienie nie tylko w świecie modelingu. Uczestniczka ostatniej serii programu została gwiazdą muzyki.

W poniedziałek 26 listopada 2018 odbył się finał siódmej edycji Top Model. Zwyciężczynią została Katarzyna Szklarczyk. Jak wiadomo jednak na podstawie poprzednich edycji - nie tylko zwycięzcy, mają szansę na osiągnięcie kariery. Uczestnicy znanego programu spełniają się w różnych dziedzinach - najczęściej w sferze blogosfery. Żaklina Ta Dinh postanowiła natomiast zostać raperką.

Ed Sheeran w tajemnicy odwiedził Polskę! Co robił w naszym kraju?

Żaklina Ta Dinh z Top Model

Jedną z najbardziej barwnych postaci ostatniej edycji Top Model była niewątpliwie Żaklina Ta Dinh. Swoim charakterem i poczuciem humoru, rozkochała w sobie widzów programu, zapewniając sobie rzesze fanów. Swoich obserwatorów określa jako Team Banan. Tak właśnie nazwała swój debiutancki utwór. W jej raperskiej karierze wspierają ja między innymi Michał Piróg oraz Szymon Reich, który tak jak Żaklina był uczestnikiem Top Model.

Żaklina - Team Banan

Żaklina ma ogromny dystans do siebie, dlatego jej piosenka jest pewnego rodzaju żartem. Sformułowanie Team Banan to określenie fanów Żakliny, którzy obserwują ją na Instagramie. Zdarza się też jednak, że używa się go w odniesieniu do osób o mieszanym pochodzeniu. Traktowane jest to wówczas jako objaw rasizmu. Żaklina nie przejmuje się zjawiskiem i nawet z pełną świadomością żartuje z niego. Posłuchajcie raperskiego debiutu Żakliny - wideo poniżej.

Dangerous Woman Diaries - gdzie za darmo obejrzeć serial Ariany Grande?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze