Dangerous Woman Diaries - gdzie za darmo obejrzeć serial Ariany Grande?

2018-11-30 13:46
Ariana Grande - Dangerous Woman
Autor: youtube.com

Piosenkarka Ariana Grande ma kolejną niespodziankę dla swoich fanów. W sieci pojawił się serial Dangerous Woman Diaries. O czym opowiada?

Dangerous Woman Diaries to składający się z czterech odcinków serial, którego nie może pominąć prawdziwy fan Ariany Grande. Każdy z odcinków będzie cyklicznie publikowany w Polsce. W sieci od 29.11.2018 dostępna jest pierwsza część cyklu - the light is coming. Co Ariana Grande zdradziła w swojej nowej produkcji?

Dangerous Woman Diaries - serial o Arianie Grande

29 listopada 2018 roku miał premierę serial Dangerous Woman Diaries. Ariana Grande pokazała w nim kulisy swojej pracy nad najnowszym albumem Sweetener. Krążek jest artystyczną reakcją na trasę koncertową Dangerous Woman Tour, podczas której doszło do ataku terrorystycznego. Wszystkie emocje z tym związane, znalazły ujście w tekstach piosenek na krążku.

Ariana Grande - Breathin bez muzyki! Przeróbka rozbawi was do łez!

Ariana Grande - serial

W niektórych państwach, w których dostępny jest Youtube Premium, serial można obejrzeć w całości. W Polsce jednak, każda z części cyklu, będzie publikowana co czwartek, począwszy od 29 listopada. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy odcinek serialu.

Mac Miller - NOWE PIOSENKI wydane po śmierci! Gdzie ich posłuchać?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze