Ed Sheeran w tajemnicy odwiedził Polskę! Co robił w naszym kraju?

2018-12-01 14:14
Ed Sheeran w tajemnicy odwiedził Polskę! Co robił w naszym kraju?
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News / Supplied by Instagram.com/face to face

Ed Sheeran pochwalił się zdjęciami z naszego kraju! Co sympatyczny wokalista robił w naszym kraju? Przekonajcie się, bo szczegóły ujawniamy na ESKA.pl

Ed Sheeran w tajemnicy przed polskimi fanami spakował swoje walizki i przyleciał do naszego kraju! Artyście towarzyszył jego fotograf i jednocześnie bliski przyjaciel, Zakary Walters. Razem zrobili zachwycające zdjęcia, pokazujące piękną polską jesień. Ed Sheeran w Polsce jeszcze bardziej zgłębił tajniki naszej kultury, zasmakował naszych krajowych produktów oraz odwiedził piękne i malownicze miejsca. Widocznie podczas ostatniej, sierpniowej wizyty, tak bardzo polubił nasz kraj, że postanowił poznać go jeszcze bardziej!

Ed Sheeran - wizyta w Polsce

Wizyta Eda Sheerana w Polsce bardzo zadowoliła polskich fanów, ale nie brakuje osób, które żałują, że nie wykorzystały momentu jego podróży do naszego kraju. Zadowolenie miesza się również z zaintrygowaniem. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy wizyta artysty w Polsce, związana jest z planowaniem kolejnego koncertu w naszym kraju. Jak wiadomo, tym zajmuje się agencja koncertowa i osoby z managementu danej gwiazdy, więc raczej była to raczej wycieczka krajoznawcza. Trzeba przyznać, że była ona owocna! 

Ed Sheeran w Polsce odwiedził Stary Kleparz w Krakowie, gdzie otrzymał lokalne wino. Jedno ze zdjęć, które pojawiło się na Instagramie artysty wskazuje, że odwiedził on również województwo dolnośląskie. Pojechał tam, by zobaczyć malownicze widoki i Zamek Czocha położony w miejscowości Sucha. Sheeran wspólnie ze swoim fotografem weszli na wieżę obiektu i zrobili przepiękne zdjęcie. Zobaczcie sami:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Exploring Poland. #mavicair #dronephotography Post udostępniony przez Zakary Walters (@zakarywalters)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Nic also took this photo Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)
Wyświetl ten post na Instagramie.
In the middle of nowhere Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Ciekawe, czy ktoś widział Eda spacerującego w okolicach Zamku Czocha ;) 

Ostatnia wizyta Eda Sheerana miała miejsce 11 i 12 sierpnia. Artysta promując krążek Divide zagrał w naszym kraju dwa znakomite, wypełnione po brzegi fanami. Wierzymy, że kolejny koncert już niebawem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze