Ed Sheeran w tajemnicy odwiedził Polskę! Co robił w naszym kraju?

i

Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News / Supplied by Instagram.com/face to face

Ed Sheeran w tajemnicy odwiedził Polskę! Co robił w naszym kraju?

2018-12-01 14:14

Ed Sheeran pochwalił się zdjęciami z naszego kraju! Co sympatyczny wokalista robił w naszym kraju? Przekonajcie się, bo szczegóły ujawniamy na ESKA.pl

Ed Sheeran w tajemnicy przed polskimi fanami spakował swoje walizki i przyleciał do naszego kraju! Artyście towarzyszył jego fotograf i jednocześnie bliski przyjaciel, Zakary Walters. Razem zrobili zachwycające zdjęcia, pokazujące piękną polską jesień. Ed Sheeran w Polsce jeszcze bardziej zgłębił tajniki naszej kultury, zasmakował naszych krajowych produktów oraz odwiedził piękne i malownicze miejsca. Widocznie podczas ostatniej, sierpniowej wizyty, tak bardzo polubił nasz kraj, że postanowił poznać go jeszcze bardziej!

Ed Sheeran - wizyta w Polsce

Wizyta Eda Sheerana w Polsce bardzo zadowoliła polskich fanów, ale nie brakuje osób, które żałują, że nie wykorzystały momentu jego podróży do naszego kraju. Zadowolenie miesza się również z zaintrygowaniem. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy wizyta artysty w Polsce, związana jest z planowaniem kolejnego koncertu w naszym kraju. Jak wiadomo, tym zajmuje się agencja koncertowa i osoby z managementu danej gwiazdy, więc raczej była to raczej wycieczka krajoznawcza. Trzeba przyznać, że była ona owocna! 

Ed Sheeran w Polsce odwiedził Stary Kleparz w Krakowie, gdzie otrzymał lokalne wino. Jedno ze zdjęć, które pojawiło się na Instagramie artysty wskazuje, że odwiedził on również województwo dolnośląskie. Pojechał tam, by zobaczyć malownicze widoki i Zamek Czocha położony w miejscowości Sucha. Sheeran wspólnie ze swoim fotografem weszli na wieżę obiektu i zrobili przepiękne zdjęcie. Zobaczcie sami:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Exploring Poland. #mavicair #dronephotography Post udostępniony przez Zakary Walters (@zakarywalters)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Nic also took this photo Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)
Wyświetl ten post na Instagramie.
In the middle of nowhere Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Ciekawe, czy ktoś widział Eda spacerującego w okolicach Zamku Czocha ;) 

Ostatnia wizyta Eda Sheerana miała miejsce 11 i 12 sierpnia. Artysta promując krążek Divide zagrał w naszym kraju dwa znakomite, wypełnione po brzegi fanami. Wierzymy, że kolejny koncert już niebawem!