WOŚP 2020 NUMER SMS - jak wysłać i pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

2020-01-12 20:39 RW
WOŚP 2020 NUMER SMS - jak wysłać i pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?
Autor: Jakub Walasek/REPORTER / EAST NEWS WOŚP 2020 NUMER SMS - jak wysłać i pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już 12 stycznia 2020. Jeśli nie planujecie wychodzić z domu w najbliższych dniach weźcie udział w licytacji lub wyślijcie specjalnego SMS-a! Pod jaki numer wysłać? Jaka powinna być treść wiadomości? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

WOŚP 2020 NUMER SMS przyda się wszystkim chcącym dołożyć swoją cegiełkę i pragną przyłączyć się do szczytnej akcji. Jaki jest numer SMS na WOŚP 2020? Zastanawiacie się, jaka jest treść SMS-a? Podpowiadamy w tym miejscu na ESKA.pl. Od wielu lat setki tysięcy ludzi wysyła swoje serca za pośrednictwem telefonów komórkowych! Jak wynika z ostatnich danych, które zaprezentował SerwerSMS.pl, czyli integrator usługi, w czasie 27. Finału wysłaliście 453 986 SMS-ów. A przecież to tylko jedna z opcji pomocy. 12 stycznia na wszystkich polskich ulicach pojawią się wolontariusze, którzy będą zachęcać do zostawienia symbolicznej złotówki w kolorowych puszkach. Możecie również wspomóc cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy biorąc udział w wielu aukcjach internetowych. Roksana Węgiel wystawiła na sprzedaż swoją sukienkę, Joanna Jędrzejczyk zaprasza na trening, a Ewa Chodakowska proponuje tydzień metamorfozy. Radio ESKA od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku licytujecie współprowadzenie programu Obudź się na Jankesa!

WOŚP 2020 - wylicytuj współprowadzenie Obudź się na Jankesa w Radiu ESKA i pomóż WOŚP!

WOŚP 2020 - NUMER SMS, TREŚĆ

Jaki jest numer SMS na WOŚP 2020? Gdzie wysłać wiadomość tekstową, by wspomóc cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? W tym roku od 1 do 22 stycznia, możesz wesprzeć cel 28. Finału wysyłając SERCE SMSem! Wyślij SERCE na numer 75 565. Koszt jednej wiadomości to 5 PLN NETTO (6,15 PLN z VAT). 

Najnowsze