Hit Ona by tak chciała nagrany przez sztab WOŚP. Ta wersja was zachwyci!

2020-01-07 16:21
Wośp
Autor: YouTube/makemovie

Jak co roku, w styczniu odbędzie się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji, członkowie sztabu WOŚP z Jędrzejowa nagrali własną wersję wielkiego hitu Ronniego Ferrariego - Ona by tak chciała, która zapewne niedługo podbije serca setek tysięcy internautów. To bowiem jedna z najbardziej zaskakujących wersji tej piosenki, jakie można usłyszeć w sieci. Zobaczcie oficjalny wideoklip zrealizowany do coveru już teraz na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - piosenka Ona by tak chciała hymnem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Tego nikt się nie spodziewał! Rok 2019 z pewnością okazał się być prawdziwym przełomem dla życia i twórczości pochodzącego z Włocławka Huberta Kacperskiego. Dzięki zamieszczonemu w sieci utworowi, stał się on jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych artystów na polskiej scenie muzycznej. W zaledwie kilka miesięcy, udało mu się osiągnąć to, o czym mogą pomarzyć inni wokaliści, nawet ci znani na całym świecie. Klip zamieszczony na YouTubie szybko przekroczył liczbę stu milionów wyświetleń oraz jako pierwszy w historii Polski, otrzymał milion łapek w górę. Jak można się było spodziewać, na fali sukcesu kawałka, w sieci pojawiło się wiele jego coverów i parodii. Internauci mogli podziwiać Ona by tak chciała w wersjach Janusza i Grażyny, świątecznej czy też w wykonaniu ministrantów. W związku ze zbliżającym się 28. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, członkowie sztabu Jędrzejów zdecydowali się na nagranie autorskiej parodii, która z pewnością was zaskoczy i rozbawi!

Ona by tak chciała - parodia sztabu WOŚP

- Ona by tak chciała zbierać ze mną, pomóc w sztabie i być nieugiętą. Ona by tak chciała zbierać ze mną, aż do nieba wystrzeli światełko - śpiewają w swoim coverze członkowie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Jędrzejowa. W zaledwie kilka godzin od publikacji, zrealizowane do utworu wideo zostało odtworzone ponad siedem tysięcy razy.

Wielki, dwudziesty ósmy już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze