Światełko do nieba 2020 WOŚP - kiedy i o której godzinie podczas finału WOŚP?

2020-01-12 18:00 RW
Światełko do nieba 2020 WOŚP - kiedy i o której podczas finału WOŚP?
Autor: TRICOLORS/East News Światełko do nieba 2020 WOŚP - kiedy i o której podczas finału WOŚP?

Światełko do Nieba tradycyjnie będzie punktem kulminacyjnym i symbolicznym podczas wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rok temu fajerwerki zastąpiono pokazem laserów. Jak będzie tym razem? Kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać pokaz sztucznych ogni w Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Światełko do nieba 2020 WOŚP - kiedy? Zastanawiacie się, o której godzinie światełko do nieba podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób celebrowany będzie ten kulminacyjny dla Orkiestry moment. Rok temu, podczas 27. finału, fajerwerki i hukowe petardy zastąpiono pokazem laserowym. Jak wynika z informacji, które podała fundacja, światełko do nieba w czasie koncertu głównego na Placu Bankowym w Warszawie nie będzie miało formy tradycyjnego pokazu sztucznych ogni. Zaplanowano widowisko świetlno-muzyczne. Użyta zostanie pirotechnika grupy silent. Mowa dokładniej o scenicznych efektach pirotechnicznych, które mogą być używane w pomieszczeniach zamkniętych oraz w niewielkiej odległości od ludzi. Widowisko dodatkowo ma być podparte o generatory płomieni, iskier i pary. Wszystko uświetni podkład muzyczny przygotowany specjalnie na tę okoliczność. Utwór skomponował Piotr Chancewicz. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tłumaczy, że będzie to możliwie najlepszym i cichym rozwiązaniem w stosunku do tradycyjnych pokazów sztucznych ogni. Pozostałe miasta także mają zrezygnować z fajerwerków.

WOŚP 2020 - wylicytuj współprowadzenie Obudź się na Jankesa w Radiu ESKA i pomóż WOŚP!

WOŚP 2020 - Światełko do Nieba: GODZINA, DATA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020 gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. 12 stycznia 2020 od samego rana na polskich ulicach pojawią się wolontariusze, którzy będą zachęcać do wrzucania pieniędzy do kolorowych puszek. Wszystko po to, by pomóc najbardziej potrzebującym. Tradycyjnie kulminacyjnym momentem będzie światełko do nieba. Symbolizuje to pokazanie nadziei i wiary, że wsparcie będzie skuteczne. We wszystkich miastach pokaz rozpocznie się o godzinie 20:00. 

W ciągu 27. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,1 mld złotych. 

Najnowsze