Obudź się na Jankesa dla WOŚP 2020! Zobacz, jak Adam współprowadził program w ubiegłym roku

2020-01-11 21:56
Obudź się na Jankesa dla WOŚP! Zobacz, jak Adam współprowadził program w 2019 roku
Autor: ESKA Obudź się na Jankesa dla WOŚP! Zobacz, jak Adam współprowadził program w 2019 roku

Obudź się na Jankesa to poranny program Radia ESKA, który możecie śledzić codziennie na naszej antenie. W zeszłym roku aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wygrał Adam i to on współprowadził z naszą ekipą poranny program. Przypominamy, jak to wyglądało. Teraz to Ty możesz znaleźć się na miejscu Adama, ponieważ znów gramy razem z WOŚP!

Jak co roku Radio ESKA przyłączyło się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponownie na specjalną aukcję wystawiliśmy możliwość współprowadzenia porannego programu Radia ESKA Obudź się na Jankesa. Nasza poranna ekipa pokaże Ci jak wygląda radio od kuchni i zobaczysz, jak tworzy się jeden z najpopularniejszych programów porannych w Polsce, przy okazji mogąc go współprowadzić. W zeszłym roku aukcję wygrał Adam, który odwiedził nasze studio razem z synem Bartkiem. 

Obudź się na Jankesa dla WOŚP! 

Adam mógł poczuć się jak ESKOWY prezenter i poprowadzić program wraz z Jankesem, Kamą i Rudym, czyli ekipą porannego programu Obudź się na Jankesa. Zwycięzca licytacji WOŚP wpłacił na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 6000 złotych. Dzięki swojej szczodrości, mógł zobaczyć jak wygląda "radio od kuchni" i zapytać dosłownie o wszystko. Przekonał się również na własnej skórze, czym tak naprawdę jest ta słynna "magia radia". Zobacz, jak Adam wraz z synem Bartkiem poprowadzili poranek na antenie RADIA ESKA:

WOŚP 2020 - wylicytuj współprowadzenie Obudź się na Jankesa 

Wy też możecie pojawić się w Radiu ESKA i wspólnie z Kamą, Jankesem i Rudym poprowadzić poranek. Wystarczy wziąć udział w naszej licytacji na rzecz WOŚP 2020.

Najnowsze