Wesela 2021 - szykują się zmiany? Premier odpowiedział

2020-11-26 10:00
ślub, wesele
Autor: pixabay.com

Niestety pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany niejednej parze młodej. Narzeczeni musieli albo przełożyć swój wielki dzień na inny termin, albo żyli w strachu, czy wesele dojdzie do skutku. Zabawy weselne w 2020 roku są zakazane. Co w takim razie z rokiem 2021? Szykują się zmiany? Premier zabrał głos w tej sprawie.

Wesela 2021 - szykują się zmiany? Niestety 2020 rok dla wielu osób jest smutnym czasem. To wszystko przez pandemię, która wciąż trwa nie tylko w naszym kraju, ale również na świecie. W związku z tym ucierpiało wiele branż, w tym przede wszystkim branża weselna. Najpierw strefy - czerwona, żółta i zielona, a także limity osób. Potem pojawił się nawet zakaz tańców na przyjęciach, aż w końcu całkowicie zakazano organizowania wesel w całym kraju. Ślub, a także zabawa weselna to teoretycznie jeden taki dzień w życiu, który każda para chce celebrować ze swoimi bliskimi. Dziewczynki od małego marzą o pięknej ceremonii, sukni ślubnej i przepięknych dekoracjach. Przyszłe pary młode czasami przygotowują się do tego dnia nawet kilka lat, ze względu na terminy w domach weselnych.

Najważniejszy dzień w życiu dla wielu par, stanął niestety pod znakiem zapytania. Co z rokiem 2021? Czy zabawy weselne wrócą do normy sprzed pandemii? Premier zabrał głos w tej sprawie.

Ślub i wesele - która piosenka na pierwszy taniec pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 9
Która cecha charakteru najbardziej Cię określa?

Wesela 2021 - szykują się zmiany?

Jeszcze nie tak dawno, bo w sobotę 21 listopada odbyła się konferencja premiera Mateusza Morawieckiego, podczas której przedstawił on plan znoszenia obostrzeń, w którym zostały uwzględnione także wesela. Jak wiadomo, luzowanie obostrzeń w naszym kraju, mocno zależne jest od liczby zachorowań. Podczas konferencji premier ogłosił, że po 18 stycznia być może wrócimy do strefy czerwonej. Niestety niewiele jednak zmieni się, jeśli chodzi o śluby, a tym bardziej przyjęcia weselne. Inaczej sprawy będą wyglądać, gdy obszary znajdą się ponownie w strefach żółtych i zielonych.

ESKA XD EXTRA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze