Ekipa Friza

i

Autor: screen z YouTube/EKIPA, instagram/@frizoluszek

Donuty Ekipy wywołały ogromne zamieszanie! Internauci nie są dumni z ich nowego pomysłu

2022-03-29 11:11

Były już lody Ekipy, napoje i artykuły szkolne, a teraz przyszła pora na kolorowe pączki z dziurką. Donuty Ekipy z niebieską polewą i kolorowymi kulkami pojawiły się w sklepach i okazały się hitem wśród dzieci i młodzieży. Jednak nowość youtuberów nie przypadła wszystkim do gustu. Wielu internautów krytykuje nowy produkt Ekipy. Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły.

Najpopularniejsza grupa youtuberów w Polsce, czyli Ekipa Friza rozpoczęła 4. sezon swojej działalności w sieci. Oczywiście wejście w nowy rozdział odbyło się w ich stylu, czyli z mocnym przytupem! Wynajęli dom Justina Biebera za ogromną kwotę i pławili się w luksusach na egzotycznych Hawajach. To jednak nie koniec zaskoczeń. Niedawno ogłosili coś, co wywołało szum w internecie. Były już lody Ekipy, które znikały ze sklepowych zamrażarek w mgieniu oka, napoje w puszkach i artykuły szkolne, a teraz przyszła pora na donuty, czyli tak zwane pączki z dziurką.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Dubiel strzelił sobie w kolano. Internauci nazywają go hipokrytą!

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Donuty Ekipy - afera

To dzieje się naprawdę! Ekipa wypuściła swoje donuty z dżemem, niebieską polewą oraz kolorowymi kulkami. Znaleźć je można w popularnej sieci sklepów w Polsce tylko do 2 kwietnia, a ich cena za sztukę to 2,69 zł. Młodzi fani youtuberów wpadli w szał i zaczęli masowo kupować ich pączki z dziurką. Po degustacji stwierdzili, że produkt jest pyszny, jednak ten entuzjazm nie był u każdego. Znaleźli się przeciwnicy kolejnej bomby cukrowej, która wciskana jest najmłodszym.

- Jakby były zdrowe to oki ale wszystko co zrobili ma tyle cukru że nawet najgorszemu wrogowi bym nie dał w prezencie. Już nie mówię że dzieci będą się o te donuty zabijać

- Bardzo chętnie skład bym zobaczył bo chemii to ma pewnie w ch**

- Zrobili by chociaż coś zdrowego wiedząc jaka będzie reakcja dzieci

- Dzieci zaczną czytać skład to się chemii nauczą szybciej niż ja przez 2 lata

ZOBACZ TAKŻE: Seksowna Weronika Sowa w stroju kąpielowym. Wywołała GŁOŚNĄ dyskusję

Wyżej zamieszczone komentarze można znaleźć między innymi na Instagramie @bezuzyteczna_plus. Jak widać nie każdy zachwycony jest produktem spożywczym, którego skład pozostawia wiele do życzenia. To jeszcze nie koniec niespodzianek od Ekipy Friza! Okazuje się, że ich nowe donuty ułożone są w sklepach w specjalnych kartonach, na których znajdują się autografy youtuberów. Jak można się domyślać, nie tylko pączki z dziurką są rozchwytywane, ale także tekturowe kartony. A Wy co myślicie na ten temat? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej.

Sonda
Donuty Ekipy - hit czy kit?