Wersow pozamiatała na parkiecie. Jej taniec skradł serca fanów!

2022-04-05 9:27
Wersow
Autor: screen z YouTube/WERSOW

Wersow czego się nie dotknie, robi o perfekcyjnie! Jest nie tylko idolką dzieci i młodzieży, ale od pewnego czasu wyznacza również najlepsze trendy w modzie i mediach społecznościowych. Niedawno razem z koleżankami z Ekipy, postanowiła wcielić się w cheerleaderki i jak się okazuje, tu także Wersow pozamiatała. Widzowie nie mogli oderwać wzroku od jej tańca!

Wersow to niekwestionowana idolka dzieci i młodzieży, a także ikona stylu. Choć zaczynała swoją przygodę w sieci jako dziewczyna Friza, to dziś może pochwalić się sporymi sukcesami, które odniosła w ciągu kilku lat. Mowa oczywiście o osiągnięciach wspólnie z całą Ekipą, jak i o tych solowych do których zapisały się między innymi piosenki, teledyski, przeróżne współprace, własna marka odzieżowa oraz oczywiście miliony fanów od których nie może się opędzić. Obecnie influencerka zaręczona jest z Frizem i planują swój ślub. Fani nie mogą doczekać się tego dnia, ponieważ z pewnością będzie to ogromne wydarzenie, o którym na pewno nie będzie cicho w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Ciąża w Ekipie Friza?! Jedna z głównych gwiazd TYM zdjęciem wywołała poruszenie!

Sonda
Lubisz Wersow?

Taniec Wersow skradł serca internautów

Choć Wersow ma zaplanowany grafik od A do Z, to znalazła czas na wspólną zabawę z dziewczynami z Ekipy! Wersow, Marcysia, Murcix i Fusialka postanowiły wcielić się w cheerleaderki i jak się okazało - wyszło im to znakomicie. Fani twierdzą jednak, że najjaśniejszą gwiazdą na parkiecie była Wersow, ponieważ od jej ruchów nie mogli oderwać wzroku! Jako ciekawostkę warto w tym miejscu wspomnieć, że influencerka zanim osiągnęła sławę uczęszczała na tańce, co wielokrotnie wspomniała w swoich materiałach wideo i pod niektórymi zdjęciami.

- Wszystkie super dałyście radę! Ale Weronika pozamiatała! ❤️

- Wow Weronika ma takie wyczucie rytmu, że wszystko wygląda po prostu pięknie🤍

- Wera to ma talent w każdej dziedzinie, mega !!! 😍😍

- Wszystkie super wymiatały ale Wera to koks tańczyła 😀❤️🌹

- Nie wiem jak reszta tańczyła, mój wzrok nie mógł oderwać oczu od Werki 🔥🔥

ZOBACZ TAKŻE: Donuty Ekipy wywołały ogromne zamieszanie! Internauci nie są dumni z ich nowego pomysłu

Poniżej możecie zobaczyć jak dziewczyny z Ekipy dawały czadu na parkiecie! Odcinek został opublikowany na oficjalnym kanale YouTube Marcysi.

Wersow kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze