Doda i Wersow zrobiły to razem! Tego nikt się nie spodziewał

2022-01-25 10:37
Doda i Wersow
Autor: WBF, screen z YouTube/WERSOW

Doda to prawdziwa muzyczna petarda, zaś Wersow to najbogatsza i najpopularniejsza influencerka w naszym kraju. Choć mogłoby się wydawać, że dzieli je nie tylko różnica wieku, to teraz połączyły siły i zrobiły pewną rzecz RAZEM! Internauci nie spodziewali się takiego obrotu sprawy i są naprawdę zaskoczeni. Sprawdźcie o co chodzi.

Doda to zdecydowanie najpopularniejsza piosenkarka w naszym kraju, która odznacza się niesamowitą charyzmą. Od 20 lat podbija branżę muzyczną i gromadzi dookoła siebie ogromną rzeszę wiernych fanów. Choć mogłoby się wydawać, że osiąga spektakularne sukcesy i ma dosłownie wszystko, to jest coś, czego zazdrości młodszym od siebie twórcom - między innymi Frizowi i Wersow. Mowa o milionach, które gromadzą się pod ich materiałami wideo w bardzo szybkim tempie! Co ciekawe, jakiś czas temu okazało się, że najpopularniejsza i najbogatsza influencerka Wersow jest wielką fanką Dody. Artystka i idolka młodzieży w końcu się spotkały, co dla wielu osób było ogromnym zaskoczeniem. Choć furorę wywołało w sieci ich wspólne zdjęcie, to ich kolejny krok stał się dla wszystkich totalnym szokiem!

Doda gościem Radia ESKA

Doda i Wersow - współpraca

Doda i Wersow to dwa różne światy. Artystka reprezentuje świat muzyczny i od lat błyszczy w show-biznesie, zaś influencerka podbija internet i jest jego prawdziwą ikoną. Choć mogłoby się wydawać, że różni je wiek i kariera, to jest jednak coś co je łączy. Oczywiście chodzi o popularność i fanów, których mają naprawdę sporo. Teraz okazuje się, że zarówno fani Dody, jak i Wersow są w ogromnym szoku, a to wszystko przez sytuację, która wydarzyła się w ostatnich dniach. Pierwszym zaskoczeniem było dla wszystkich ich spotkanie, jednak to co zrobiły następnie powaliło wszystkich na kolana! Doda i Wersow połączyły siły i wspólnie nagrały TikToka, który w zaledwie kilka godzin zgromadził blisko 200 tysięcy serduszek! Dziewczyny postanowiły zatańczyć układ Dody, który można zobaczyć w teledysku do piosenki Fake Love. Jak myślicie, czy Doda i Wersow w przyszłości zaskoczą swoich fanów czymś jeszcze, na przykład wspólnym kawałkiem?

- Niespodziewane połączenie

- Wyglądacie jak mama z córką

- Nie spodziewałam się ich razem, a teraz kiedy widzę je razem, widzę że są strasznie podobne

- Okej, takiego połączenia się nie spodziewałam

Sonda
Doda i Wersow w jednej piosence, co sądzisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze