Wersow ma tatuaż w miejscu INTYMNYM? Szczere WYZNANIE zaskoczyło wszystkich!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: CZY MINI MAJK PLANUJE DZIECI? *CZY TO PRAWDA, ŻE…* / YouTube.com/WERSOW Wersow ma tatuaż w miejscu INTYMNYM? Szczere WYZNANIE zaskoczyło wszystkich!

Wersow ma tatuaż w miejscu INTYMNYM? Szczere WYZNANIE zaskoczyło fanów!

2022-05-31 9:47

Tautaż Wersow w miejscu intymnym wzbudza duże zainteresowanie internautów. Od dawna fani narzeczonej Friza zastanawiają się, bo skoro ona sama lubi tatuować swoje ciało, to czy odważyła się coś wydziarać w niewidocznym miejscu. Sama zainteresowana ma do siebie dużo dystansu i odważyła się ujawnić tę prywatną tajemnicę. Poznajcie jej komentarz już teraz!

Spis treści

  1. Wersow - tatuaż w miejscu intymnym
  2. Wersow - ile zarabia? [KWOTA]

Wersow ma tatuaż w miejscu intymnym? Internauci i wierni fani jednej z najpopularniejszych polskich influencerek od dłuższego czasu zastanawiają się, czy faktycznie Weronika Sowa wytatuowała sobie coś w niewidocznym dla wszystkich miejscu. Nie jest tajemnicą, że sama zainteresowana coraz częściej korzysta z usług tatuatora i dziara sobie ważne dla niej symbole. Częściej też niż kiedyś opowiada o swoim prywatnym życiu i chętniej dzieli się z oglądającymi szczerymi wyznaniami. Zazwyczaj robi to w swoim internetowym programie zatytułowanym 'Czy to prawda, że…', który powstaje we współpracy z ekipowymi przyjaciółmi Youtuberki. W najnowszym odcinku wziął udział Mateusz Krzyżanowski. Mini Majk mówił o końcu, a jego przejmujące wyznanie poruszyło wszystkich. To właśnie on zadał pytanie o tatuaż Wersow w miejscu intymnym. Co powiedziała narzeczona Karola Wiśniewskiego? Już samo niepominięcie tego pytania, dystans i odwaga w ujawnieniu tak prywatnej tajemnicy zrobiło wrażenie na internautach. 

Poczciwy Krzychu z Ekipy Friza UJAWNIŁ swoje SZOKUJĄCE zarobki. Tyle kasy zarabia!

Julia Żugaj nie chce duetu z Wersow! Kto jej się marzy?

Wersow - tatuaż w miejscu intymnym

Weronika Sowa od dłuższego czasu, jak inni członkowie Ekipy, tatuuje sobie ważne dla niej symbole. Ma już motyla, podwójną twarz, kobietę mającą róże w miejscu głowy. Ma także wytatuowane serce przebite strzałą i dwie dłonie, które trzymają się małymi palcami. Ostatnio wspólnie z Frizem wytatuowała sobie Chmurę, która symbolizuje uroczego białego pieska, będącego częścią ich rodziny. Internauci zastanawiają się, czy odważyła się już wytatuować coś sobie w miejscu intymnym, skoro tak lubi tatuaże. Wersow ujawniła: 

To nie jest prawda, nie mam takiego tatuażu. Na razie nie planuję chociaż bardzo mi się podobają takie tatuaże niewidoczne na biodrach. Małe, niezauważalne. Boję się go na razie zrobić, że mógłby się on rozciągnąć, jak będę w ciąży.

- powiedziała z uśmiechem na twarzy Wersow. Szybko jednak postanowiła zakończyć dyskusję w tym temacie i przejść do następnych odpowiedzi na pytania internautów. Moment z pytaniem o tatuaż w miejscu intymnym możecie zobaczyć w filmie poniżej, w 7 minucie 7 sekundzie.

Wersow - ile zarabia? [KWOTA]

Zarobki Wersow od zawsze wzbudzają ciekawość internautów. Nic dziwnego, w końcu ostatnio mogliśmy poznać orientacyjne zarobki Poczciwego Krzycha, a nawet informacje odnośnie tego, ile zarabia Friz. Narzeczona Karola Wiśniewskiego według Sylwestra Wardęgi może liczyć na ogromną miesięczną kwotę, jaka wpływa na jej konto. Sama w szczerym filmiku, w którym odpowiedziała na najpopularniejsze pytania internautów, ujawniła, że może liczyć na uśrednioną kwotę 50 tysięcy złotych miesięcznie. Przywódca Watahy uważa, że 50 tysięcy złotych z AdSense, czyli serwisowi reklamowemu Google do którego należy platforma YouTube, to nie jest za duża kwota. Wardęga przyznał, że jest zszokowany niskim kosztem tysiąca wyświetleń (CPM) biorąc pod uwagę, że Wersow miesięcznie robi 12-13 milionów wyświetleń. Jak uważa: - Ludzie się burzą, że Wersow zarabia 50 tysięcy złotych miesięcznie z YouTube. I to tylko też dlatego 50 tysięcy, a nie 80 tysięcy czy 100 tysięcy, bo ma podziały. Ogólnie ze sklepu, ze współprac, wyciąga dużo więcej 200-300 tysięcy złotych minimum. Miesięcznie to maksimum 500 tysięcy złotych zgarnie.

Wersow pokazała ZA DUŻO?! Internauci pękają z zachwytu i dumy

Sonda
Wersow ujawniła prywatną tajemnicę, czy to cię zaskoczyło?

Wersow wspomina o ciąży, ale wcześniej pewnie czeka ją ślub z Frizem.

Tymczasem Albert szuka we WKRĘTARCE powodu do... rozwodu!

Listen to "Rozwód" on Spreaker.