Zarobki Ekipy Friza wyższe niż planowano. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: TA IMPREZA WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI!!! / www.youtube.com/channel/UCwBtP6NDQtsP5YBa4vuZqHA Zarobki Ekipy Friza wyższe niż planowano. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

Zarobki Ekipy Friza przyprawiają o zawrót głowy. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

2022-04-12 11:41

Zarobki Ekipy Friza to od zawsze jedna z najgorętszych kwestii. Pieniądze popularnych twórców już długo budzą ciekawość internautów. Ile zarabia Friz? Jakie są dokładne zarobki Ekipy Friza i Ekipa Holding? Poznaliśmy szczegółowe wyniki finansowe. Przekonajcie się sprawdzając dokładne dane już teraz.

Spis treści

  1. Ekipa Friza: pieniądze - na czym zarabia?
  2. Zarobki Ekipy Friza - ile pieniędzy? [KWOTA]

Zarobki Ekipy Friza od zawsze wzbudzają duże zainteresowanie internautów. Cała firma, której twarzą jest popularny internetowy twórca, działa na różnych płaszczyznach. To chociażby management, dystrybucja ubrań, czy chociażby produkcja animacji. Wszystkich najbardziej interesuje to, ile zarabia Friz, ale dokładną kwotę zna tylko sam zainteresowany. Karol Wiśniewski, ale także inne osoby odpowiedzialne za firmę ujawnili, jakie są wyniki finansowe Ekipa Holding za 2021 rok. Jednocześnie podkreślili i przypomnieli, iż poprzednie miesiące były specyficzne, a jednocześnie wyjątkowe pod kątem ograniczeń w handlu. Trudna sytuacja epidemiczna, niestabilność rynkowa sprawiła, że spółka nie była w stanie rozwinąć się w poszczególnych przedsięwzięciach. Ostatecznie zarobki Ekipy Friza i całego Ekipa Holding są ogromne. Warto przypomnieć, że Ekipa Friza kończy nagrywanie w swoim domu, dlatego wszystkich ciekawią plany twórców na 2022.

Friz kiedyś i dziś

Ekipa Friza: pieniądze - na czym zarabia?

W grudniu 2021 pisaliśmy, że Ekipa Friza została wyceniona na ogromną kwotę. Nic dziwnego, ponieważ Ekipa Friza rządziła w całym poprzednim roku również, jeśli chodzi o internetową wyszukiwarkę. Twórcy odnieśli sukces wydając debiutancki album z megahitami, wprawili wszystkich w zakupowe szaleństwo sprzedając lody, napoje i zeszyty, ubrania z kolekcji Ekipatonosi, a co więcej szykują się do debiutu na giełdzie. Jeśli myśleliście, że to koniec, to jesteście w błędzie. W 2022 roku Ekipa wypuściła pączki, a w planach jest produkcja gier wideo i serialu animowanego. W tym celu rozwijane jest studio animacji filmów Pigeon Studios.

Zarobki Ekipy Friza 2021 to głównie Ekipa Management, czyli sprzedawanie reklam, Ekipatonosi zajmujące się sprzedażą odzieży i gadżetów, a także Ekipa Investments, Pigeon Pictures i GG Bay. Twórcy projektu zarabiają również prywatnie reklamując produkty na swoich profilach w mediach społecznościowych, ale również tworząc filmy na YouTube. Kanał Friza ma ponad 4,56 miliona subskrybentów, a także 2 miliardy odtworzeń wszystkich materiałów na kanale. Kanał Wersow natomiast ma 2,23 miliona subskrybentów i 535 milionów odtworzeń, a kanał Ekipy, na którym ostatnio pojawił się nowy utwór ma 2,04 miliona subskrybentów i 396 milionów wyświetleń. Swój kanał ma również Mini Majk, Tromba, Murcix, Marcysia Ryskala czy chociażby Fusialka. 

Zarobki Ekipy Friza - ile pieniędzy? [KWOTA]

Ile zarabia Friz? Jakie są zarobki Ekipy Friza i całego Ekipa Holding? Firma za sprawą oficjalnego sprawozdania ujawniła, że przychody netto ze sprzedazy wyniosły prawie 45,8 mln złotych. Koszty działalności operacyjnej natomiast 33,6 mln złotych, co daje kwotnę 12,2 mln złotych zysku ze sprzedaży. Jak czytamy na stronie Ekipa Holding, z danych finansowych można wywnioskować, iż zysk brutto, jaki Ekipa Holding S.A., a także spółki zależne odnotowały za 2021 rok, to 12,1 mln zł. Podatek dochodowy, jaki został zapłacony, to kwota 2,6 mln, w związkuz tym zysk netto wyniósł ponad 9,5 mln złotych. Dokładne zestawienie wygląda następująco:

Zarobki Ekipy Friza przyprawiają o zawrót głowy. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

i

Autor: screen ze strony: https://ekipaholding.pl/2022/04/wyniki-finansowe-grupy-ekipa-holding-s-a-za-rok-2021/ Zarobki Ekipy Friza przyprawiają o zawrót głowy. Taka kasa wpłynęła na konto ich firmy!

Ile zarabia Friz? Tego dokładnie nie wiemy, choć nieoficjalne kwoty podał Sylwester Wardęga, podczas jednej ze styczniowych transmisji. Założyciel internetowej Watahy podał, że biorąc pod uwagę dane statystyczne dochody Friza z samego YouTube wynoszą pomiędzy 100 a 120 tysięcy złotych. W 2022 roku na muzycznym rynku ma pojawić się solowa płyta Karola Wiśniewskiego. Wiemy także, że Ekipa Friza planuje wyprowadzkę ze swojej podkrakowskiej willi i każda para ma zamieszkać w swoim mieszkaniu.