Poczciwy Krzychu z Ekipy Friza UJAWNIŁ swoje SZOKUJĄCE zarobki. Tyle kasy zarabia!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: CZY ZAWALCZĘ NA FAME MMA? *pytania bez unikania odpowiedzi* / Poczciwy Krzychu / NAJLEPSZY POKÓJ GIER NA ŚWIECIE! / https://www.youtube.com/c/frizoluszek Poczciwy Krzychu z Ekipy Friza UJAWNIŁ swoje SZOKUJĄCE zarobki. Tyle kasy zarabia!

Poczciwy Krzychu z Ekipy Friza UJAWNIŁ swoje SZOKUJĄCE zarobki. Tyle kasy zarabia!

2022-05-23 12:43

Ile zarabia Poczciwy Krzychu? Młody Youtuber pierwszy raz opowiedział o swoich zarobkach i zdradził, jakie są zależne, jeśli chodzi o dokładną kwotę wpływającą na jego konto. Jeden z członków Ekipy Friza słynie z tego, że uwielbia sportowe samochody, na które wydaje część zarobionych pieniędzy. Jaką kwotę zarabia Kamil Chwastek? Będziecie w szoku!

Spis treści

  1. Poczciwy Krzychu - zarobki
  2. Ekipa Friza - zarobki
  3. Friz - zarobki

Zarobki Poczciwego Krzycha z Ekipy Friza mogą szokować i zaskakiwać. Wydawać się mogło, że Youtuber niebędący głównym dowodzącym najpopularniejszym internetowym projektem nie zarabia ogromnych pieniędzy. Tym czasem on sam ujawnił, ile miesięcznie wpływa na jego konto i niewątpliwie jest to ogromna kwota. Zdobył się na szczere wyznanie w filmie, gdzie odpowiadał na pytania internautów. Obiecał, że nie będzie unikać najtrudniejszych pytań i śmiało na nie odpowie. Kamil Chwastek opowiedział o swoich zarobkach, ale także jakie ma plany na przyszłość i czy zawalczy na jakiejś freak-fightowej gali. Ujawnił również, gdzie planuje się przeprowadzić po tym, gdy umowa wynajmu willi Ekipy się skończy.

Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]
Sonda
Czy twoim zdaniem zarobki Ekipy Friza są za duże?

Poczciwy Krzychu - zarobki

Kilka miesięcy temu poznaliśmy zarobki Friza, później dowiedzieliśmy się, ile miesięcznie zarabia Wersow. Teraz szczerze o finansach opowiedział Poczciwy Krzychu, który oprócz kanału z Ekipą ma również swój prywatny kanał. Chwastek powiedział, że pierwszy milion zarobił prawdopodobnie, w ostatnich dwóch latach, ale było to w taki sposób, że nigdy nie miał miliona na koncie. Wszystkie pieniądze wydawał od razu. Podkreślił, że wielu Youtuberów nie chce mówić o swoich zarobkach, ale on sam nie widzi w tym nic złego. Z YouTube ma od 10 do 35 tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko zależy od wyświetleń, kiedy jest ich więcej, wtedy kwota wzrasta. Automatycznie też reklam jest więcej, a twórcy zarabiają właśnie na reklamach. Poczciwy Krzychu powiedział również, że zarobek miesięczny zależy też od długości czasu oglądania. Jeśli ktoś ogląda film dłużej, to wtedy wyświetla się więcej reklam.

Oprócz tego są też inne źródła dochodu. Sam Youtuber ma drugą firmę oraz nawiązuje współprace. Dokładnych zarobków nie da się oszacować. 

Ekipa Friza - zarobki

Zarobki Ekipy Friza robią wrażenie, a sam projekt został wyceniony na ogromną kwotę. Nic dziwnego, ponieważ twórcy odnieśli sukces wydając debiutancki album z megahitami, wprawili wszystkich w zakupowe szaleństwo sprzedając lody, napoje i zeszyty, ubrania z kolekcji Ekipatonosi, a co więcej oficjalnie zadebiutowali na giełdzie. W 2022 roku Ekipa wypuściła pączki, a w planach jest produkcja gier wideo i serialu animowanego. W tym celu rozwijane jest studio animacji filmów Pigeon Studios. Jakie są zarobki Ekipy Friza i całego Ekipa Holding? Firma za sprawą oficjalnego sprawozdania ujawniła, że przychody netto ze sprzedaży wyniosły prawie 45,8 mln złotych. Koszty działalności operacyjnej natomiast 33,6 mln złotych, co daje kwotę 12,2 mln złotych zysku ze sprzedaży. Jak czytamy na stronie Ekipa Holding, z danych finansowych można wywnioskować, iż zysk brutto, jaki Ekipa Holding S.A., a także spółki zależne odnotowały za 2021 rok, to 12,1 mln zł. Podatek dochodowy, jaki został zapłacony, to kwota 2,6 mln, w związku z tym zysk netto wyniósł ponad 9,5 mln złotych. 

Friz - zarobki

Ile zarabia Friz? Tak samo, jak ma to miejsce w przypadku Poczciwego Krzycha dokładne szacunki nie są znane. Sylwester Wardęga, podczas jednej ze styczniowych transmisji podał, że biorąc pod uwagę dane statystyczne dochody Karola Wiśniewskiego a z samego YouTube wynoszą pomiędzy 100 a 120 tysięcy złotych. W 2022 roku na muzycznym rynku ma pojawić się solowa płyta Karola Wiśniewskiego. Wiemy także, że Ekipa Friza planuje wyprowadzkę ze swojej podkrakowskiej willi i każda para ma zamieszkać w swoim mieszkaniu.