Mini Majk mówi o KOŃCU. Jego przejmujące wyznanie poruszyło wszystkich

i

Autor: screen z filmu na YouTube: CZY MINI MAJK PLANUJE DZIECI? *CZY TO PRAWDA, ŻE… / YouTube/Wersow Mini Majk mówi o KOŃCU. Jego przejmujące wyznanie poruszyło wszystkich

Mini Majk mówi o KOŃCU. Jego przejmujące wyznanie poruszyło wszystkich

2022-05-26 9:34

Mini Majk, czyli jeden z najbardziej lubianych przez internautów członków Ekipy Friza. Zawsze szczery i zadowolony Youtuber nie przemyślał jeszcze swojej przyszłości. Nie wie, co zrobi po tym, gdy projekt zakończy nagrywanie w podkrakowskiej willi. Co powiedział Mateusz Krzyżanowski? Jego przejmujące wyznanie poznacie na naszej stronie.

Spis treści

  1. Mini Majk - koniec w Ekipie Friza?

Mini Majk w Ekipie Friza rozśmiesza, poprawia humor, ale były również dni, kiedy zaskakiwał pomysłami. Dużą i pozytywną niespodzianką był moment, gdy na jednym z filmików niespodziewanie przedstawił swoją dziewczynę, Paulinę. Ich miłość kwitnie do dziś, a internauci są tego świadkami. Trzeba jednak przyznać, że początek roku dla niskorosłego Youtubera był dość trudny pod kątem pomysłów i pewnej wpadki. Komentujący, co jakiś czas wypominają mu, że przez nieuwagę na jego kanale opublikowano nieocenzurowany filmik. Chodzi dokładniej o materiał, na którym Tromba jest nago. Mateusz Krzyżanowski zmierzył się z serią pytań, jakie zadawali instagramowi obserwujący Weroniki Sowy. Majkel zdradził, z którym członkiem projektu ma najgorszy kontakt, czy wstydzi się swojego wzrostu, a także opowiedział o tym, czy chciałby mieć dzieci w najbliższym czasie. Niemalże ze łzami w oczach opowiedział o swoich planach.

Ekipa Friza oficjalnie KOŃCZY nagrywanie, jakie znaliśmy. Każdy idzie w swoją stronę!

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Mini Majk - koniec w Ekipie Friza?

Wśród wielu pytań, jakie zadawała Wersow pojawiło się to związane z przyszłością Mini Majka. Jak wiemy Ekipa Friza wynajmuję krakowską wille do końca sierpnia. Następnie każdy z Youtuberów zamieszka osobno, jednak to nie oznacza, że projekt oficjalnie się zakończy.  Narzeczona Friza uważa, że każda para zamieszka osobno i tak będą się dalej spotykać, by tworzyć dotychczasowy content. Innego zdania są fani, którzy boją się rozłamu, który będzie wynikiem osobnego życia. Tego samego boi się Mateusz Krzyżanowski, który niemalże ze łzami w oczach powiedział: 

Nie mam pomysłu na mój kanał. Trochę uciekam z YouTube, bo jestem wypadlony. Nie chcę robić filmu, z którego nie jestem zadowolony. Wolę nic nie wrzucić niż wrzucić i być niezadowolony. Będę mieszkać z Pauliną, ale nie będę mówić gdzie. Będzie bardzo mi brakować Krzysia (Poczciwy Krzychu). To nie będzie tak, że nie będziemy mieć kontaktu. Będziemy mieć go na pewno mniej. To tez trzeba liczyć, że ten kontakt się ograniczy. Jak mieszkałem z Krzysiem, to codziennie wszędzie chodziliśmy. Otwarcie, większość wieczorów spędzam z Krzysiem niż Pauliną. Tego będzie mi brakować.

- powiedział z przejęciem Mini Majk. Jego aktywność faktycznie jest już mniejsza, jeśli chodzi o wrzucanie filmików na prywatny kanał. Tylko w maju dodał dwa filmiki, kiedy w kwietniu opublikował trzy materiały. Inni twórcy zauważają też, że Mini Majk od wielu miesięcy nie ma wzrostu, jeśli chodzi o subskrypcje. Licznik stanął w miejscu. 

Kiedy ktoś powtórzy sukces Ekipy? Tego nie wiemy, ale prawdopodobnie stanie się to na TikToku.

Posłuchajcie, co trzeba wiedzieć, żeby rozkręcić karierę w tym serwisie!

Listen to "Co Alex Kain radzi młodym twórcom? „W TikToku jest siła!”" on Spreaker.