Upał w Polsce

i

Autor: Artur Hojny

Weekend będzie upalny! Na termometrach ponad 30 stopni

2022-06-17 14:27

Upały nadciągają do Polski! Po kilku stosunkowo chłodniejszych dniach musimy być przygotowani na lato w pełni. Jak informują synoptycy, weekend będzie bardzo gorący, a na termometrach zobaczymy ponad 30 stopni. Zła informacja jest taka, że po upalnym weekendzie temperatury ponownie spadną.

Pogoda na weekend - upały w Polsce to nie żart! Czerwiec 2022 nie przestaje zaskakiwać. Jak podają synoptycy, najbliższy weekend przyniesie oczekiwane przez wielu zmiany w pogodzie. Według najnowszych prognoz w całej Polsce nastąpi znaczne ocieplenie, dzięki czemu będziemy mogli mówić o prawdziwej fali upałów. Wskaźniki na termometrach pokażą najwyższe w tym roku temperatury. Jak wynika z badań, temperatury mogą sięgać nawet 31 stopni Celsjusza! To doskonała wiadomość dla wszystkich tych, którzy zdecydowali się na wzięcie urlopu 17 czerwca i tym samym przedłużenie weekendu. Wypadające 16 czerwca święto Boże Ciało było dniem wolnym od pracy. Szczególnie upalnie będzie w niedzielę! Początek przyszłego tygodnia zapowiada się równie gorąco. Mimo tego fala upałów nie utrzyma się długo. Można powiedzieć, że ustąpi równie szybko, co nadejdzie. Wciąż będzie jednak ciepło!

Upały w Polsce czerwiec 2022 potwierdzone. Na taką bombę ciepła czekaliśmy!

Bryska przerwała nasz wywiad z Michałem Szczygłem! Dlaczego nie ma go w Google?

Pogoda na weekend

Fala upałów pędzi do Polski! W krajach takich jak Francja czy Hiszpania wskaźniki na termometrach pokazują blisko 40 stopni! Afrykański żar poczujemy również w Polsce, gdzie już w sobotę temperatury znacznie wzrosną. Najcieplej będzie na zachodzie Polski. Tam odnotujemy ponad 30 stopni! Jeszcze bardziej gorąco zapowiada się niedziela. Wtedy upały będą odczuwalne już w całej Polsce. Na Dolnym Śląsku wskaźniki na termometrach pokażą nawet 37 stopni Celsjusza! Ochłodzenie nie przyjdzie w poniedziałek, a we wtorek. Tego dnia zapowiadanych jest maksymalnie 27 stopni.

Sonda
Lubisz kiedy jest upał?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE