Walka z bólem i czasem. Uczestnicy Tańca z Gwiazdami tracą siły [WIDEO]

2019-10-11 16:35 RW
Walka z bólem i czasem. Uczestnicy Tańca z Gwiazdami tracą siły [WIDEO]
Autor: TRICOLORS/EAST NEWS Walka z bólem i czasem. Uczestnicy Tańca z Gwiazdami tracą siły [WIDEO]

To już trzeci miesiąc codziennych, wielogodzinnych treningów. Trzeci miesiąc, podczas którego nie ma ani jednego dnia odpoczynku, a ciało musi pracować na najwyższych obrotach. Uczestnicy zagryzają więc zęby i walczą. Nawet w trakcie choroby. W końcu show must go on. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Taniec z Gwiazdami 10 trwa w najlepsze! W ostatnim tygodniu Akop Szostak tańczył z gorączką. Okazało się, że zawodnik MMA ma również przepuklinę kręgosłupa i po odcinku przez trzy dni musiał wspierać się kulami, w związku z czym nie było nawet mowy o treningach. Jeszcze niedawno z problemami zmagała się Monika Miller. Młoda celebrytka nadłamała złamane żebro

Zobacz: Ola Kot - wiek, wzrost, chłopak, Eska, Instagram, Wszystko, co chcecie wiedzieć o prezenterce!

Taniec z Gwiazdami 10 - kontuzje

Adam Małczyk, włożył wiele wysiłku w swoje pierwsze tańce - jive'a i quickstepa i tango. I opłacało się. Występy zostały wysoko ocenione zarówno przez jurorów, jak i widzów. Niestety wysiłek jaki w nie włożył zaowocował nie tylko świetną punktacją ale i urazami. Aktor kabaretowy pożegnał się z programem w ostatnim odcinku, w którym to tańczył ze skręconym stawem skokowym w kostce jednej nogi i uszkodzonym stawem w kolanie drugiej nogi! Jego partnerka taneczna Hania Żudziewicz pochwaliła Adama za to, że dał z siebie wszystko i do ostatniej chwili walczył w bólem, by jak najlepiej wypaść na parkiecie. Urazy i choroby dokuczają nie tylko panom.

Zobacz: Taniec z Gwiazdami 2019 - jak głosować SMS i ONLINE [NUMERY PAR]

Monika Miller nie dość, że ma złamane żebro i wybity palec w stopie, to jeszcze boryka się z krztuścem. Nagłe ataki kaszlu potrafią przeszkodzić fotomodelce nie tylko z trakcie treningów ale i występów na żywo. Czyj wysiłek i walka z bólem zostaną nagrodzone w ten piątek, a kto będzie musiał zrezygnować z marzeń o Kryształowej Kuli? 

Taniec z Gwiazdami 10, odcinek 5. już 11 października od godziny 20:05 w Telewizji Polsat.

Najnowsze