Ola Kot debiutem roku! Wyjątkowa nagroda dla gwiazdy ESKI!

2019-10-10 10:11 MK
Ola Kot
Autor: instagram.com/olakot_

Ostatnie miesiące to prawdziwe pasmo sukcesów w życiu zawodowym twarzy Radia ESKA oraz ESKA TV - Oli Kot. W głosowaniu na JOY Influencera Roku 2019, czyli na najbardziej wpływową gwiazdę sieci, internauci docenili popularną prezenterkę i przyznali jej jedną z najważniejszych nagród wieczoru. To prawdziwie zaszczytne wyróżnienie! Dowiedz się więcej szczegółów już teraz na ESKA.pl.

Ola Kot ma kolejny powód do świętowania! Nie dość, że świetnie jej idzie w programie Taniec z Gwiazdami, a jej projekty w Radiu ESKA oraz w ESKA TV cieszą się niesłabnącą popularnością, to jeszcze została wyróżniona przez internautów w głosowaniu JOY Influencer Roku 2019. Ogłaszając nominacje w poszczególnych kategoriach, organizatorzy gali kierowali się przede wszystkim zasięgami oraz wpływem, jaki mają gwiazdy w sieci. Liczby nie kłamią! Konto Oli Kot na Instagramie śledzi blisko 180 tysięcy osób, a każde z jej zdjęć komentują dziesiątki, a nawet setki fanów.

Ola Kot - JOY Influencer Roku 2019

Prezenterka Radia ESKA oraz ESKA TV została nominowana w kategorii Debiut Roku. Zdaniem wielu, jest ona jedną z najważniejszych, bowiem można ją otrzymać tylko raz i jest dowodem wielkiego kredytu zaufania ze strony publiczności. Razem z Olą, o tę zaszczytną nagrodę walczyły takie influencerki, jak: Joanna Banaszewska, Agata Sieramska, Klaudia Kupiec oraz zwyciężczyni Big Brothera - Magda Wójcik. Internauci zdecydowali jednak, że to Ola Kot zasługuje na wygraną! Serdecznie jej gratulujemy i jesteśmy przekonani, że to nie jest jej ostatnia nagroda!

Najnowsze