Taniec z Gwiazdami 10: Monika Miller jeszcze bardziej nadłamała złamane żebro! Zrezygnuje?

2019-09-10 23:19 nk
Monika Miller
Autor: https://www.instagram.com/m1ller.exe

Podczas treningów do Tańca z Gwiazdami 10 Monika Miller już dwukrotnie uległa poważnej kontuzji! Młoda celebrytka najpierw złamała sobie żebro, a teraz jeszcze pogłębiła to złamanie. Czy w związku ze swoim stanem zdrowia zrezygnuje z udziału w show? Wnuczka Leszka Millera skomentowała sprawę na Instagramie.

Już w piątek, 13 września 2019, rusza kolejna, 10. już edycja Tańca z Gwiazdami w Polsacie. Jedną z uczestniczek show jest Monika Miller. Niestety, aspirująca fotomodelka i piosenkarka chyba może mówić o pechu związanym ze znamienną datą pierwszego odcinka. Wnuczka byłego premiera Polski jakiś czas temu złamała żebro podczas wymagającego treningu z Janem Klimentem. Okazuje się, że teraz uszkodziła je jeszcze bardziej!

Monika Miller nadłamała złamane żebro! Zrezygnuje?

"Kto nadłamał sobie wczoraj żebro i ma dobry humor?" - napisała przewrotnie MOnika Miller na Insta Story. Młoda gwiazda odczuwa duży ból. Jej pęknięcie powiększyło się ponoć z 13 na 31 milimetrów, czyli prawie dwukrotnie! Czy w związku z tym zrezygnuje z udziału w show jeszcze przed jego rozpoczęciem? Pojawiły się takie spekulacje!

Monika Miller odniosła się do sprawy na Insta Story.

Wczoraj nadłamałam sobie swoje złamane żebro i z 13 milimetrów zrobiło się 31. I tak nie ma co płakać, nie da się z tym nic zrobić. Muszę brać więcej przeciwbólowych, a tańczyć nadal będę. Żadnych plotek, że rezygnuję czy że to koniec. To nieprawda.

- wyjaśniła Monika Miller zaniepokojonym fanom.

Czy podwójnie złamane żebro wpłynie na postępy Moniki na treningach? Z pewnością może, ale mamy nadzieję, że jurorzy wezmą pod uwagę okoliczności podczas oceniania jej tańca.

Zobacz też:

NAJNOWSZE