Wakacyjna Trasa Dwójki w Elblągu 15.08.2022 - GWIAZDY, MIEJSCE, BILETY

2022-08-15 17:35
Wakacyjna Trasa Dwójki
Autor: AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki to wydarzenie, na które czekało wielu widzów. W poniedziałek 15 sierpnia 2022 impreza trafi do Elbląga. Na koncercie Telewizji Polskiej pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej, Osoby zainteresowane szukają informacji na temat artystów, którzy wystąpią, a także o miejscu i biletach. Szczegóły w tym artykule.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - czas na koncert, który odbędzie się w poniedziałek 15 sierpnia. Wakacyjna Trasa Dwójki 15.08.2022 pojedzie do Elbląga. Widzów czeka kolejne porywające widowisko muzyczne, które tym razem odbędzie się pod hasłem "Festiwal piosenki wojskowej państw NATO". Na widzów czekają niesamowite efekty wizualne, spektakularne układy taneczne, a przede wszystkim gwiazdy i największe wakacyjne hity. Gdzie dokładnie odbędzie się koncert i kto na nim wystąpi? Najważniejsze informacje o nadchodzącym koncercie Telewizji Polskiej zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA. Gdzie i kiedy koncerty Lato, Muzyka, Zabawa?

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Wakacyjna Trasa Dwójki Elbląg 15.08.2022 - GWIAZDY

Kto wystąpi w Elblągu 15 sierpnia 2022? Lista gwiazd została już opublikowana. Na scenie pojawią się:

  • Chór Reprezentacyjnego Zespółu Artystycznego Wojska Polskiego
  • Captain Jack
  • Halina Frąckowiak
  • Dagmara Bryzek
  • Filip Lato
  • Jan Pietrzak
  • Marien
  • Trubadurzy

Wakacyjna Trasa Dwójki Elbląg 15.08.2022 - MIEJSCE

Gdzie dokładnie w Elblągu odbędzie się Wakacyjna Trasa Dwójki? Impreza odbędzie się na Wyspie Spichrzów.

Wakacyjna Trasa Dwójki Elbląg 15.08.2022 - BILETY

Koncerty pod hasłem Lato Muzyka Zabawa są całkowicie darmowe. Nie musicie szukać internetowych sklepów, by zakupić wejściówki. Tuż przed sceną, obserwując swoje ulubione gwiazdy, możecie pojawić się całkowicie bezpłatnie! Start punktualnie o 20:00. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze