Wakacyjna Trasa Dwójki - Płock. Jakie piosenki zaśpiewają gwiazdy 18.07.2021?

Don Vasyl
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Wakacyjna Trasa Dwójki nie zwalnia tempa. Kolejny przystanek to Płock. To właśnie tam występujący artyści udowodnią, że prawdziwi Cyganie wciąż żyją i mają się świetnie. W trakcie koncertu usłyszymy największe romskie hity, które z pewnością zna każdy. Jakie piosenki zaśpiewają gwiazdy w Płocku?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Płock to kolejne miasto, do którego zawitają największe gwiazdy polskiej i nie tylko sceny muzycznej. Odbywająca się pod szyldem Lato, muzyka, zabawa akcja trwa w najlepsze, a widzowie mogą liczyć co tydzień na dawkę niesamowitej rozrywki i muzyki na żywo. Tym razem nie usłyszą oni największych hitów, którego aktualnie podbijają listy przebojów, a... najpopularniejsze romskie piosenki. Tak, tak, kolejny koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki będzie dedykowany romskiej kulturze. W związku z tym na scenie nie zabraknie najpopularniejszych reprezentantów romskiej sceny muzycznej. Widzowie oraz publiczność zgromadzona pod sceną usłyszą najpopularniejsze utwory w wykonaniu Don Vasyla, Dzianiego czy Elzy. Co ciekawe, na widzów czekają też niespodzianki. W trakcie koncertu na scenie pojawią się gwiazdy, które na co dzień tworzą zupełnie inną muzykę. Paula, Andre oraz zespoły Classic, Bayer Full i Mejk wystąpią w nietypowym dla siebie repertuarze. Jakie hity usłyszymy? 

Wakacyjna Trasa Dwójki Płock 2021 - piosenki

Podczas koncertu w Płocku nie zabraknie największych hitów. Polska publiczność będzie miała okazję przekonać się, że wbrew słowom piosenki, iż prawdziwych Cyganów już nie ma, to ci jak najbardziej istnieją i mają się świetnie. Wśród numerów, które usłyszymy, nie zabraknie takich hitów jak: Dziś prawdziwych Cyganów już nie Ma, Ore Ore, Jadą wozy kolorowe, Gelem, gelem, Jedno jest niebo, My cygańskie gwiazdy czy Cyganeczka Zosia. 

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu. Wśród gwiazd Alvaro Soler!
Najnowsze