Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Augustów - bilety czy wejście bezpłatne?

2022-07-10 17:55
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: Kielce
Autor: AKPA Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: Kielce

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 trwa w najlepsze. Po Wilnie czas na Augustów. Spragnieni muzyki na żywo fani po raz kolejny będą mogli zobaczyć występy swoich ulubionych gwiazd na żywo. Jak dostać się pod scenę? Gdzie i czy w ogóle można kupić bilety? A może wejście jest bezpłatne? Sprawdźcie wszystkie szczegóły wakacyjnej akcji.

Wakacyjna Trasa Dwójki - Augustów to kolejna po Wilnie miejscowość, w której zaprezentują się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zgodnie z zapowiedziami wakacyjna akcja Telewizji Polskiej wystartowała w lipcu i jak zwykle przyciągnęła tłumy fanów zarówno pod scenę, jak i przed telewizory. Podczas wydarzenia zaprezentowali się między innymi niedoszli reprezentanci naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji, czyli Daria, Karolina Stanisławczyk oraz Kuba Szmajkowski. Na sporą dawkę muzycznych emocji mogą też liczyć uczestnicy koncertu z serii Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie, który już 10 lipca. Na scenie wystąpią między innymi In-Grid, Joanna Moro oraz Masters. Czy można kupić bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w Augustowie?

Wakacyjna Trasa Dwójki AUGUSTÓW 10.07.2022 - kto wystąpi? Gwiazdy, artyści wykonawcy

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 Augustów - bilety

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich mieszkańców Augustowa i nie tylko. Udział w organizowanym przez Telewizję Polską koncercie jest całkowicie darmowy, co oznacza, że nie ma w sprzedaży biletów. Wszyscy chętni mogą po prostu przyjść na miejsce i cieszyć się występami popularnych gwiazd na żywo.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze