Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - kto wystąpi? Gwiazdy koncertu w Świnoujściu [LINE-UP]

2021-07-10 19:21
Viki Gabor
Autor: Piotr Zagiell/East News

Wakacyjna Trasa Dwójki zawita 10 lipca nad morze, do uzdrowiska w północno-zachodnim krańcu Polski, czyli do Świnoujścia. Szykuje się prawdziwa zabawa przy najlepszych hitach. Specjalnie dla wszystkich widzów zarówno przed sceną, jak i telewizorami zagrają wielkie gwiazdy! Kto wystąpi na letnim koncercie? Listę artystów przedstawiamy Wam poniżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - kto wystąpi? Kto pojawi się na scenie? Tym razem gwiazdy zagrają w Świnoujściu! Plenerowe koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki, rozgrzewają ludzi w całej Polsce. Po imprezie w Mrągowie i Żywcu, przyszła pora na następny przystanek, jakim jest nadmorska miejscowość Świnoujście. Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew, czyli… atmosfera beztroskich wakacji w nadmorskim kurorcie! W taki klimat już w najbliższą sobotę 10 lipca zabierze wszystkich przebojowa ekipa Wakacyjnej Trasy Dwójki i sprawi, że lato będzie znakomite! Na widzów przed sceną, jak i ekranami telewizorów, czekają efekty wizualne, multimedia, feeria świateł i dźwięków, a dopełnieniem występów gwiazd będą także widowiskowe układy taneczne. Kto prosto ze Świnoujścia zaśpiewa swoje największe hity? W sobotę będzie się działo!

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - BILETY? Gdzie i po ile kupić wejściówki?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Świnoujściu. Kto wystąpi?

Wakacyjna Trasa Dwójki Świnoujście - GWIAZDY [10.07.2021]

Koncert Lato, muzyka, zabawa w Świnoujściu odbędzie się wyjątkowo w sobotę - 10 lipca. Muzyczne wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a jego transmisję będzie można obejrzeć na antenie TVP2. Na początku koncertu na scenie pojawi się Roksana Węgiel, która z pewnością da czadu! Następnie na wszystkich czeka show od Viki Gabor. Tuż obok młodości, wystąpi siła doświadczenia, czyli gwiazda wieczoru Thomas Andres. Artysta znany z filarów legendarnej formacji Modern Talking, natomiast dziś uznany artysta z powodzeniem rozwijający karierę solową. W Świnoujściu wykona Cheri, Cheri Lady, You're My Heart, Sexy, Sexy Lover, a także najnowszy singiel Cosmic rider. Co ciekawe, będzie to światowa premiera telewizyjna tego utworu! Kto jeszcze pojawi się na scenie? istę gwiazd znajdziecie poniżej:

  • Roksana Węgiel
  • Viki Gabor
  • Thomas Andres
  • Bayer Full
  • Power Play
  • Defis
  • Camasutra
  • Paweł Skiba
  • Dagmara Jaworska
Najnowsze