Vox Lux - piosenka z filmu będzie hitem jak Shallow?

2019-04-11 15:31
Vox Lux - piosenka za filmu będzie hitem jak Shallow?
Autor: fot./screen/youtube.com/Sia Vox Lux

Ten film od początku wzbudza wielkie emocje wśród wielbicieli kina. Vox Lux to historia wielkiej gwiazdy pop, która po latach musi się zmierzyć ze swoją tragiczną przeszłością. Jak przystało na film o muzyce, znalazło się w nim wiele świetnych utworów. Szczególne wrażenie robi kompozycja promująca film. Czy ma szansę być w Polsce hitem porównywalnym z Shallow?

Vox Lux - piosenka za filmu będzie hitem jak Shallow? Takie pytanie mogą sobie zadawać wszyscy, którzy słyszeli już utwór promujący obraz z Natalie Portman. W Vox Lux aktorka wciela się w Celeste - światowej sławy wokalistkę pop, która przygotowując się do wielkiej trasy koncertowej, musi się zmierzyć z tragicznymi wspomnieniami z młodości. Krytycy zachwycają się rolą Natalie Portman, ale wrażenie robi także muzyka z filmu. Jej autorką jest jedna z najlepszych wokalistek ostatnich lat.

Przeczytaj też: After - piosenki z filmu. Jakie utwory usłyszymy w produkcji na miarę 50 Twarzy Greya?

Wrapped Up - piosenkę z Vox Lux napisała Sia

Nic dziwnego, że Wrapped Up, utwór promujący film, ma hitowy potencjał. W końcu autorką piosenki z Vox Lux jest Sia. Jedna z największych współczesnych gwiazd muzyki pop, autorka takich przebojów, jak Chandelier czy The Greatest, stworzyła wspaniałą ścieżkę dźwiękową do filmu z Natalie Portman.

Eska Hit Challenge - Margaret

W sieci można znaleźć teledysk do Wrapped Up. Widzimy w nim sceny z filmu Vox Lux. Utwór na pewno stanie się przebojem, który dorówna w Polsce popularnością hitowi Shallow z filmu Narodziny gwiazdy. Krajową premierę obrazu z Natalie Portman i Jude'm Law zaplanowano na 26 kwietnia 2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze