After - piosenki z filmu. Jakie utwory usłyszymy w produkcji na miarę 50 Twarzy Greya?

2019-04-13 12:41
After
Autor: materiał prasowy

Już niedługo do kin trafi ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd okrzykniętej najnowszym fenomenem wydawniczym na miarę Sagi Zmierzch i Pięćdziesięciu Twarzy Greya. Powieść zachwyciła ponad 1,5 miliarda czytelników w ponad 40 krajach! Porywająca opowieść o namiętności, która wywraca świat do góry nogami. Jakie piosenki usłyszymy w produkcji?

After - piosenki z filmu. Jakie utwory usłyszymy w produkcji? After - przepiękna, młodzieżowa, emocjonująca, drapieżna, na wskroś nowoczesna opowieść o pierwszej miłości oraz odkrywaniu własnej tożsamości, rozpoczęła swój literacki żywot jako publikowane w internecie fan fiction. Teraz powieść doczekała się ekranizacji. Jakie hity zostały użyte w filmie? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: After - hit na miarę 50 Twarzy Greya. Powstał dzięki wokaliście One Direction?

Zobacz: After - premiera, obsada i zwiastun filmu, który ma szansę powtórzyć sukces Zmierzchu i 50 twarzy Greya

After - fabuła

After to historia pilnej uczennicy i oddanej córki Tessy Young, która zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała.

After - piosenki z filmu

Oficjalny soundtrack z filmu After nie jest jeszcze dostępny. W zwiastunach do produkcji pojawiły się piosenki Good for You Seleny Gomez oraz Dangerous Woman Ariany Grande. Powinny pojawić się również w samej produkcji. Najprawdopodobniej w After usłyszymy także utwory: Bitter Love z repertuaru Pia Mia, Stained Seleny Gomez i Last Lights, Beige - Yoke Lore oraz Someone To You - Banners.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze