Dumbo - piosenki z filmu. Jakie utwory usłyszymy w produkcji?

2019-04-01 16:10
Dumbo
Autor: screen YouTube/Walt Disney Studios

Od dłuższego czasu w kinach pojawia się coraz większa liczba aktorskich remake'ów znanych i lubianych animacji. Były już nowe wersje Pięknej i Bestii, Księgi dżungli czy też Kopciuszka. Teraz przyszła kolej na Dumbo, którego nowa wersja została stworzona przez Tima Burtona. Jakie piosenki można usłyszeć w filmie? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Dumbo - piosenki z filmu zawsze nadają klimatu produkcji. Tim Burton to reżyser o niezwykle bujnej wyobraźni. Ma na koncie takie filmy jak Alicja w Krainie Czarów, Edward Nożycoręki, Gnijąca panna młoda czy też Miasteczko Halloween. Teraz podjął się stworzenia nowej wersji animacji o słoniku z 1941 roku. Ówczesna wersja była dość psychodeliczna. Czy muzyka z nowej wersji Dumbo również stworzy taki klimat? Sprawdźcie, jakie utwory znajdziemy w najnowszej produkcji Burtona.

Przeczytaj także: Toy Story 4 - piosenki z filmu. Co usłyszymy w nowej części wielkiego hitu?

Zobacz: Kiedy się pojawiłaś - piosenki z filmu [LISTA UTWORÓW]

Dumbo - piosenki z filmu

Film Dumbo opowiada ukochaną historię uroczego słonika Dumbo z przerośniętymi uszami, który swoim talentem odmienia życie miejscowego cyrku. Niezwykła opowieść została 'odnowiona' przez Tima Burtona, który jest prawdziwym wizjonerem. Przygodom Dumbo towarzyszy muzyka, którą skomponował Danny Elfman. W produkcji usłyszeć można również cover utworu Baby mine w wykonaniu zespołu Arcade Fire.

W projekt zaangażowano całą rodzinę Arcade Fire. Wykonała ona muzykę zarówno na nowoczesnych, jak i na starych, anachronicznych instrumentach. Oryginalny, wzruszający utwór skomponowany przez Franka Churchilla z tekstem Neda Washingtona, otrzymał nawet nominację do Oscara w kategorii Najlepsza Oryginalna piosenka.

Premiera soundtracka z filmu Dumbo odbędzie się 5 kwietnia. To wtedy poznamy pełną tracklistę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze