Voice of Poland odc 4, 5 i 6 - co się będzie działo 14.09.2019?

2019-09-11 11:08 RW
Voice of Poland odc 4, 5 i 6 - co się będzie działo 14.09.2019?
Autor: screen z filmu na YouTube: Teaser odc. 4, 5 i 6 - The Voice of Poland 10 (YouTube.com/The Voice of Poland) Voice of Poland odc 4, 5 i 6 - co się będzie działo 14.09.2019?

The Voice of Poland 10 od początku września emocjonuje widzów w całym kraju. Najciekawsze, najlepsze i największe talenty, które przeszły przez castingi biorą aktualnie udział w Przesłuchaniach w Ciemno. Już pierwsze trzy odcinki pokazały, że jesienna edycja show będzie hitowa i ciężko będzie wskazać faworyta do zwycięstwa. W kolejnych trzech odcinkach nie będzie wcale łatwiej! Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Voice of Poland odc 4, 5 i 6 - co się będzie działo 14.09.2019? Uczestnicy, którzy pojawią się w kolejnej części Przesłuchań w Ciemno zrobią ogromne wrażenie na trenerach. Czekają nas zaskakujące wybory, wzruszenia, radość i smutek. Największy żal będzie mieć do siebie Margaret, która nie odwróciła się w czasie występu jednego z uczestników. Z przekąsem powiedziała: Cześć, jestem Gosia i jestem głupia, że cię nie wybrałam. 

Voice of Poland odc 4, 5 i 6 - co się będzie działo 14.09.2019?

Voice of Poland 10 to od pierwszych trzech odcinków ciekawe talenty śpiewające największe hity. Znakomicie wypadła Klaudia Kowalik śpiewająca hit For You (Liam Payne & Rita Ora), Daria Reczek wykonująca A Thousand Years (Christna Perri), Karol Olszewski z bujającym Like I Love You (Lost Frequencies) czy chociażby Alicja Szemplińska z przejmującym Scars To Your Beautiful (Alessia Cara).

Bez wątpienia największy stres towarzyszy uczestnikom na etapie Przesłuchań w Ciemno. Jak przyznali uczestnicy, pojawiają się dziwne motyle w brzuchu, czasami paraliż lub motywacja. W głowie kłębią się myśli: co ludzie powiedzą?, czy to nie jest głupie?. A co jak nikt nie odwróci fotela? Przekonać można się tylko w jeden sposób, trzeba stanąć i zaśpiewać najlepiej jak się potrafi. W odcinku 4, 5 i 6 czekają nas kolejne muzyczne emocje na najwyższym poziomie. Przekonajcie się sami!

Najnowsze