Voice of Poland 2019: Seibert, Marcinkowska i Zajączkowski. WYSTĘPY na miarę finału?!

2019-09-15 12:04 RW
Voice of Poland 2019: Seibert, Marcinkowska i Zajączkowski. WYSTĘPY na miarę finału?!
Autor: Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP Voice of Poland 2019: Seibert, Marcinkowska i Zajączkowski. WYSTĘPY na miarę finału?!

The Voice of Poland 2019 dopiero co się rozpoczęło, a już mamy pierwszych faworytów do zwycięstwa. W Przesłuchaniach w Ciemno zaimponowali wyjątkowym głosem, wyczuciem rytmu i niespotykaną na tym poziomie programu - pewnością siebie. Kim jest każdy z tych uczestników? Poznajcie ich bliżej, oglądając występ - na ESKA.pl

The Voice of Poland 10 - odcinek 4, 5 i 6 zaskoczył widzów, internautów, ale również samych trenerów. Właśnie w tych odcinkach Voice of Poland 2019 pojawili się uczestnicy, którzy mają ogromny talent i dużą szansę, by zrobić karierę na polskim rynku muzycznym. Bez wątpienia jest to Daria Marcinkowska, która przez sporą część swojego życia śpiewała w legendarnych londyńskich klubach. Swoim głosem i sposobem śpiewania zachwycił również Jakub Zajączkowski i Tadeusz Seibert, który niegdyś miał być chłopakiem Margaret. Co najważniejsze, każdy z nich odwrócił wszystkie czerwone fotele w Voice of Poland!

Voice of Poland 2019: odcinek 4, 5 i 6

The Voice of Poland 10 nabiera tempa i jesteśmy świadkami tego, jak rodzą się nowe talenty na polskiej scenie muzycznej. W odcinku 4, 5 i 6 zobaczyliśmy w sumie 19. uczestników, z czego aż 14. przeszło do dalszego etapu. Wrażenie na trenerach 10. edycji The Voice of Poland, zrobiła Julia Mróz śpiewająca Sorry Not Sorry od Demi Lovato. Oczarował także Patryk Żywczyk, który rockowym głosem wykonał hit Way Down We Go od Kaleo. Dawkę pozytywnej energii zaserwowała wszystkim Julia Olędzka, śpiewająca utwór pt. I'll Never Love Again, pod którym oryginalnie podpisuje się Lady Gaga i Bradley Cooper.

The Voice of Poland 10 w odcinku 4. i 6. zobaczyliśmy komplet odwróconych foteli. Swoim głosem wszystkich trenerów przekonali: Daria Marcinkowska wykonująca Lay Me Down - Sama Smitha, Jakuba Zajączkowskiego śpiewającego Bad Liar - Imagine Dragons oraz Tadeusza Seiberta czarującego głosem w rytm hitu Spragniony - Kamila Bednarka. 

Daria Marcinkowska - kim jest?

Daria Marcinkowska ma 23 lata i pochodzi z Łazisk Górnych (woj. śląskie). Śpiewa od 7. roku życia, kiedy to zapisała się do przykościelnej scholi. Od zawsze wiedziała, że będzie śpiewać i stara się zrobić wszystko, by stało się to na profesjonalnym poziomie. Pomimo tego, że w swoim życiu próbowała wielu stylów muzycznych (szkoliła się między innymi operowo) zdecydowała oddać się muzyce popularnej i stworzyła swój własny materiał.

Zobacz: Daria Marcinkowska - kim jest uczestniczka? Wygra Voice of Poland 2019?

Jakub Zajączkowski - kim jest?

Jakub Zajączkowski jest autorem tekstów i wokalistą. W przeszłości zwyciężył w Szansie na Sukces w 2011 roku. Muzyk z charakterystycznym, zachrypniętym głosem, zrobił wrażenie na Andrzeju Krzywym z zespołu De Mono. W swojej karierze pojawił się również w Must Be The Music, gdzie wykonał na scenie Little Wing z repertuaru Jimmy'ego Hendrixa. 

Tadeusz Seibert - kim jest?

Tadeusz Seibert pochodzi z Malborka i na co dzień uczy śpiewu w swojej szkole wokalnej. Mocno stawia na solową karierę i szykuje materiał na debiutancki album. 

Najnowsze