Miłość z dzieciństwa Margaret w The Voice of Poland! Przed laty dał jej kosza! [WIDEO]

2019-10-26 21:21 RW
Miłość z dzieciństwa Margaret w The Voice of Poland! Przed laty dał jej kosza!
Autor: Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP Miłość z dzieciństwa Margaret w The Voice of Poland! Przed laty dał jej kosza!

Margaret była wyraźnie zaskoczona, gdy na scenie pojawiła się jej miłość z dzieciństwa! Gwiazda polskiej sceny muzycznej z uwagą słuchała Tadeusza Seiberta, który wykonał hit Kamila Bednarka i Igora Herbuta, Spragniony. Gdy uczestnik zakończył występ, artystka krzyknęła: znamy się! Co się działo dalej? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

The Voice of Poland 10 to wyjątkowe głosy, szokujące wybory i niespodziewane momenty! Niebywała historia miała miejsce w jednym z odcinków, 14 września 2019. Jak zobaczyłam, że to jesteś ty, tak mi serce zabiło… - powiedziała zaskoczona Margaret tuż po tym, gdy na scenie zaśpiewała dawna, niespełniona miłość trenerki The Voice of Poland! Życie zatoczyło piękne koło - tego jeszcze nie było w programie!

Jednym z uczestników odcinka 14.09.2019 - dziesiątej, jubileuszowej edycji muzycznego show TVP 2 będzie Tadeusz Seibert, który na co dzień uczy śpiewu w swojej szkole wokalnej. Okazuje się, że największa pasja Tadeusza - muzyka, przed laty skrzyżowała jego drogi z Margaret, obecną trenerką The Voice of Poland. 

Historia jest taka, że razem jeździliśmy na wszystkie festiwale. Myśmy trochę razem zaczynali...

- zdradziła Margaret. Wyznanie trenerki bardzo zaintrygowało Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental, którzy postanowili dowiedzieć się więcej na temat relacji Margaret z Tadeuszem Seibertem. 

Ja lat dziesięć, no… jedenaście. Tadzik też jedenaście. Tadzik wtedy był zainteresowany innymi dziewczynami a ja byłam Tadzikiem. Ja go chciałam on mnie nie chciał!

- opowiedziała z nostalgią Margaret. Występ Tadeusza Seiberta spodobał się wszystkim trenerom muzycznego show. Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść uczestnik? Wybierze Margaret czy znów da jej kosza? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Podobnie jak przed tygodniem, widzowie będą mogli zobaczyć aż trzy odcinki muzycznego show Dwójki. 

Najnowsze