Margaret o Voice of Poland 2019: kilka razy otrzymywałam propozycję dołączenia do składu

2019-09-04 13:00 RW
Margaret o Voice of Poland 2019: kilka razy otrzymywałam propozycję dołączenia do składu
Autor: Waldemar Kompała / TVP Margaret o Voice of Poland 2019: kilka razy otrzymywałam propozycję dołączenia do składu

Margaret to jedna z trenerek w 10. edycji The Voice of Poland. Artystka, jak sama powiedziała, w najnowszej odsłonie muzycznego show będzie oceniać duszę i osobowość uczestników. Teraz zdradziła, że propozycję dołączenia do trenerskiego składu od producentów programu otrzymywała już jakiś czas temu. Co dokładnie powiedziała autorka hitu Tempo i Serce Baila? Przekonajcie się na ESKA.pl

Margaret w Voice of Poland 2019, to ogromne wyzwanie dla samej gwiazdy. Artystka zdradziła, że już kilka razy otrzymywała propozycję dołączenia do składu trenerskiego. Dopiero teraz zdecydowała się zgodzić i pojawić w programie. Doszła do wniosku, że kluczowym momentem w podjęciu tej decyzji było wydanie albumu Gaja Hornby, z którego pochodzi hit Serce baila. 

Już kilkakrotnie otrzymywałam od producentów propozycję dołączenia do składu trenerskiego, ale nie czułam wtedy, że to odpowiedni moment. Teraz, po wydaniu czwartego longplaya pt. „Gaja Hornby”, zdobyłam wystarczająco dużo doświadczenia i wiedzy, aby podzielić się nimi z uczestnikami - wyznała Margaret na planie jubileuszowej edycji muzycznego talent-show TVP2, co możecie zobaczyć w naszym wideo.

Margaret o The Voice of Poland 2019

Nowa trenerka The Voice of Poland ma też konkretny plan związany z uczestnikami programu. Co powiedziała:

Od jakiegoś czasu kiełkuje we mnie marzenie, żeby pomagać młodym artystom w początkach ich kariery od strony producenckiej. The Voice jest wylęgarnią prawdziwych talentów więc wierzę, że marzenia spełnią się po dwóch stronach, zarówno uczestników, jak i trenerów - zdradziła Margaret i dodała, że w programie chce pomóc otworzyć się kobietom. Dziewczyny często się chowają, często uciekają, często są takie skryte... Chciałabym z nich to wszystko wydobyć 

- wyjaśnia wokalistka. Przypomnijmy, że oprócz Margaret na trenerskim fotelu, po raz pierwszy zobaczymy także Kamila Bednarka. Jak Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental przywitają nowych trenerów? Jak Margaret i Kamil poradzą sobie w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Z okazji premiery dziesiątej, jubileuszowej edycji programu, w najbliższą sobotę zobaczymy aż trzy odcinki!

Najnowsze