Viki Gabor - piosenka SUPERHERO w wersji radiowej. Sukces HITU w Europie gwarantowany?!

2019-09-30 15:28
Viki Gabor - piosenka SUPERHERO w wersji radiowej. Sukces HITU w Europie gwarantowany?!
Autor: Viki Gabor - okładka singla Superhero Viki Gabor - piosenka SUPERHERO w wersji radiowej. Sukces HITU w Europie gwarantowany?!

Viki Gabor z piosenką Superhero będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Gliwicach. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania Szansy na sukces oraz telewidzowie. Jak brzmi utwór w wersji radiowej? Odsłuchajcie i przekonajcie się sami - na ESKA.pl

Viki Gabor - piosenka SUPERHERO w wersji radiowej do odsłuchania na ESKA.pl. Czujemy, że to hit na miarę Anyone I Want To Be, Roksany Węgiel, ale czy tak będzie? Zdecydują widzowie głosujący podczas Eurowizji Junior 2019. Viki Gabor to bowiem reprezentantka naszego kraju na 17. edycji Konkursu Piosenki. 12-latka, zgodnie z zasadami finału, w odcinku Szansy na sukces, wykonała dwie piosenki: Zapamiętaj z repertuaru Blue Cafe oraz premierową kompozycję przygotowaną specjalnie z myślą o Eurowizji Junior: Superhero. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania Szansy na sukces oraz telewidzowie. 

Viki Gabor - piosenka Superhero

Superhero to dzieło za które odpowiada Patryk Kumór i Lanberry, którzy stworzyli również tekst utworu Anyone I Want To Be – to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo. 

Po ogłoszeniu wyników Viki nie kryła wzruszenia oraz radości ze zwycięstwa. Podziękowała pozostałym uczestniczkom konkursu: Nikoli Fiedor i Gabrieli Katzer. Zaprosiła je na scenę, tym samym dając przykład zdrowej rywalizacji oraz przyjaźni, w myśl najnowszego singla: So come together, ‘cause together we are one.

Jak brzmi Superhero w wersji radiowej? Przekonajcie się słuchając na ESKA.pl:

Viki Gabor to finalistka drugiej edycji The Voice Kids. Już od brawurowego wykonania Roar Katy Perry podczas przesłuchań w ciemno, Viki pokazała niebywałą skalę możliwości wokalnych, jednocześnie podbijając serca wszystkich jurorów i widowni „The Voice Kids” skromnością i dziewczęcym wdziękiem. Na swoich mentorów wybrała Tomsona i Barona. Łączy ich pozytywna energia.

Viki to Polka i obecnie Krakowianka o romskich korzeniach, która urodziła się w Niemczech, spędziła cudowne dzieciństwo w Polsce, a edukację zaczęła w Wielkiej Brytanii – stąd język angielski zna śpiewająco, co słychać w jej debiutanckim singlu Time.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze