Viki Gabor - piosenka SUPERHERO w wersji radiowej. Sukces HITU w Europie gwarantowany?!

2019-09-30 15:28 RW
Viki Gabor - piosenka SUPERHERO w wersji radiowej. Sukces HITU w Europie gwarantowany?!
Autor: Viki Gabor - okładka singla Superhero Viki Gabor - piosenka SUPERHERO w wersji radiowej. Sukces HITU w Europie gwarantowany?!

Viki Gabor z piosenką Superhero będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Gliwicach. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania Szansy na sukces oraz telewidzowie. Jak brzmi utwór w wersji radiowej? Odsłuchajcie i przekonajcie się sami - na ESKA.pl

Viki Gabor - piosenka SUPERHERO w wersji radiowej do odsłuchania na ESKA.pl. Czujemy, że to hit na miarę Anyone I Want To Be, Roksany Węgiel, ale czy tak będzie? Zdecydują widzowie głosujący podczas Eurowizji Junior 2019. Viki Gabor to bowiem reprezentantka naszego kraju na 17. edycji Konkursu Piosenki. 12-latka, zgodnie z zasadami finału, w odcinku Szansy na sukces, wykonała dwie piosenki: Zapamiętaj z repertuaru Blue Cafe oraz premierową kompozycję przygotowaną specjalnie z myślą o Eurowizji Junior: Superhero. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania Szansy na sukces oraz telewidzowie. 

Viki Gabor - piosenka Superhero

Superhero to dzieło za które odpowiada Patryk Kumór i Lanberry, którzy stworzyli również tekst utworu Anyone I Want To Be – to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo. 

Po ogłoszeniu wyników Viki nie kryła wzruszenia oraz radości ze zwycięstwa. Podziękowała pozostałym uczestniczkom konkursu: Nikoli Fiedor i Gabrieli Katzer. Zaprosiła je na scenę, tym samym dając przykład zdrowej rywalizacji oraz przyjaźni, w myśl najnowszego singla: So come together, ‘cause together we are one.

Jak brzmi Superhero w wersji radiowej? Przekonajcie się słuchając na ESKA.pl:

Viki Gabor to finalistka drugiej edycji The Voice Kids. Już od brawurowego wykonania Roar Katy Perry podczas przesłuchań w ciemno, Viki pokazała niebywałą skalę możliwości wokalnych, jednocześnie podbijając serca wszystkich jurorów i widowni „The Voice Kids” skromnością i dziewczęcym wdziękiem. Na swoich mentorów wybrała Tomsona i Barona. Łączy ich pozytywna energia.

Viki to Polka i obecnie Krakowianka o romskich korzeniach, która urodziła się w Niemczech, spędziła cudowne dzieciństwo w Polsce, a edukację zaczęła w Wielkiej Brytanii – stąd język angielski zna śpiewająco, co słychać w jej debiutanckim singlu Time.

Najnowsze