Adam Kubera i AniKa Dąbrowska w hicie Justina Biebera. CIARKI gwarantowane!

2019-09-30 14:24 RW
Adam Kubera i AniKa Dąbrowska w hicie Justina Biebera. CIARKI gwarantowane!
Autor: screen z filmu na YouTube: Adam Kubera - Cold Water (Acoustic) ft. AniKa Dąbrowska (fot. YouTube.com/ AdamKuberaVEVO) Adam Kubera i AniKa Dąbrowska w hicie Justina Biebera. CIARKI gwarantowane!

Adam Kubera i AniKa Dąbrowska to duet, który dał się doskonale poznać z programu The Voice Kids. Łączy ich to, że są niezwykle utalentowani, ambitni, mają wyjątkowy głos i jak się teraz okazało - znakomicie brzmią w duecie! Adam w ramach swojego cyklu na YouTube zaprosił AniKę, by zaśpiewała z nim wspólnie akustycznie jeden z najpopularniejszych hitów Justina Biebera. Zobaczcie już teraz i oceńcie ich cover - na ESKA.pl

Adam Kubera i AniKa Dąbrowska w duecie brzmią idealnie. Połączenie ich znakomitych głosów doceniają już internauci z całego świata. Wiele osób ma nadzieję, że nagrają wkrótce wspólnie swój autorski singiel, a nie tylko cover hitu Justina Biebera. Adam, którego doskonale znacie z The Voice Kids rozpoczął niedawno serię akustycznych przeróbek na swoim kanale VEVO, do których zaprasza wokalistki młodego pokolenia. Pierwszy film, z gościnnym udziałem Carli Fernandes, okazał się prawdziwym hitem. 

Adam Kubera i AniKa Dąbrowska - cover hitu Justina Biebera

Adam Kubera idzie jak burza: nagrywa single, pracuje nad premierowym teledyskiem. Przed wakacjami był jednym z ambasadorów (z AniKą Dąbrowską i Carlą Fernandes) ogólnopolskiej akcji Lubię! #niehejtuję we współpracy z marką Reporter Young. Oficjalnym teledyskiem do piosenki To co ważne wokaliści promowali wśród młodzieży tolerancję. Młody wokalista umacnia swoją pozycję w świecie internetu wrzucając covery znanych hitów. Była już nowa wersja utworu I Don't Care, a teraz czas na klimatyczną przeróbkę hitu Cold Water. Oryginalnie za utwór odpowiada zespół Major Lazer we współpracy z Justinem Bieberem.

Piosenka Cold Water dotarła na 2. miejsce list hitów w Stanach Zjednoczonych, 1. miejsce w Wielkiej Brytanii, Szwajacrii, Holandii, Portugalii, Australii czy europejskiego airplay'a. W Polsce kawałek na oficjalnej liście sprzedaży dotarł do wysokiego, 15. miejsca. Hitem okaże się również cover tego utworu. Przekonajcie się sami i poczujcie ciarki już teraz!

Adam Kubera to jeden z najpopularniejszych głosów drugiej edycji The Voice Kids. To właśnie on wygrał nagrodę ufundowaną przez PZU dla najbardziej lubianego uczestnika popularnego programu muzycznego. 

Najnowsze