Adam Kubera i AniKa Dąbrowska w hicie Justina Biebera. CIARKI gwarantowane!

2019-09-30 14:24
Adam Kubera i AniKa Dąbrowska w hicie Justina Biebera. CIARKI gwarantowane!
Autor: screen z filmu na YouTube: Adam Kubera - Cold Water (Acoustic) ft. AniKa Dąbrowska (fot. YouTube.com/ AdamKuberaVEVO) Adam Kubera i AniKa Dąbrowska w hicie Justina Biebera. CIARKI gwarantowane!

Adam Kubera i AniKa Dąbrowska to duet, który dał się doskonale poznać z programu The Voice Kids. Łączy ich to, że są niezwykle utalentowani, ambitni, mają wyjątkowy głos i jak się teraz okazało - znakomicie brzmią w duecie! Adam w ramach swojego cyklu na YouTube zaprosił AniKę, by zaśpiewała z nim wspólnie akustycznie jeden z najpopularniejszych hitów Justina Biebera. Zobaczcie już teraz i oceńcie ich cover - na ESKA.pl

Adam Kubera i AniKa Dąbrowska w duecie brzmią idealnie. Połączenie ich znakomitych głosów doceniają już internauci z całego świata. Wiele osób ma nadzieję, że nagrają wkrótce wspólnie swój autorski singiel, a nie tylko cover hitu Justina Biebera. Adam, którego doskonale znacie z The Voice Kids rozpoczął niedawno serię akustycznych przeróbek na swoim kanale VEVO, do których zaprasza wokalistki młodego pokolenia. Pierwszy film, z gościnnym udziałem Carli Fernandes, okazał się prawdziwym hitem. 

Adam Kubera i AniKa Dąbrowska - cover hitu Justina Biebera

Adam Kubera idzie jak burza: nagrywa single, pracuje nad premierowym teledyskiem. Przed wakacjami był jednym z ambasadorów (z AniKą Dąbrowską i Carlą Fernandes) ogólnopolskiej akcji Lubię! #niehejtuję we współpracy z marką Reporter Young. Oficjalnym teledyskiem do piosenki To co ważne wokaliści promowali wśród młodzieży tolerancję. Młody wokalista umacnia swoją pozycję w świecie internetu wrzucając covery znanych hitów. Była już nowa wersja utworu I Don't Care, a teraz czas na klimatyczną przeróbkę hitu Cold Water. Oryginalnie za utwór odpowiada zespół Major Lazer we współpracy z Justinem Bieberem.

Piosenka Cold Water dotarła na 2. miejsce list hitów w Stanach Zjednoczonych, 1. miejsce w Wielkiej Brytanii, Szwajacrii, Holandii, Portugalii, Australii czy europejskiego airplay'a. W Polsce kawałek na oficjalnej liście sprzedaży dotarł do wysokiego, 15. miejsca. Hitem okaże się również cover tego utworu. Przekonajcie się sami i poczujcie ciarki już teraz!

Adam Kubera to jeden z najpopularniejszych głosów drugiej edycji The Voice Kids. To właśnie on wygrał nagrodę ufundowaną przez PZU dla najbardziej lubianego uczestnika popularnego programu muzycznego. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze