Eurowizja Junior 2019 - piosenka Viki Gabor. SUPERHERO zapewni zwycięstwo?

2019-09-30 9:29
Viki Gabor
Autor: VIPHOTO/East News

Tegoroczna Eurowizja Junior odbywać się będzie w Gliwicach. Wszystko to za sprawą spektakularnego zwycięstwa Roksany Węgiel w ubiegłorocznej edycji. 29 września poznaliśmy laureata specjalnych odcinków Szansy na sukces, a tym samym reprezentanta Polski, który wystąpi na Eurowizji Junior 2019. To Wiktoria Gabor powalczy o zwycięstwo w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Zaśpiewa utwór Superhero. Czy będzie on hitem na miarę Anyone I Want to Be?

Eurowizja Junior 2019 - piosenka Viki Gabor. Posłuchaj Superhero. Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się już 24 listopada w Gliwicach. W tym roku, Polskę reprezentować będzie Wiktoria Gabor, którą poznaliśmy przy okazji drugiej edycji The Voice Kids. Młoda wokalistka dotarła aż do finału programu! Już wkrótce będzie walczyć o zwycięstwo podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019. Poznajcie utwór, z którym będzie nas reprezentować.

Eurowizja Junior 2019 - piosenka Viki Gabor

Tegoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji Junior został wyłoniony spośród uczestników specjalnych odcinków Szansy na sukces. O udział w konkursie walczyły finalistki: Gabriela Katzer, Nikola Fiedor oraz Wiktoria Gabor. To Wiktoria okazała się najlepsza i to ona będzie nas reprezentować w Gliwicach. Wokalistka zaśpiewa utwór Superhero, który powstał specjalnie na potrzeby Eurowizji Junior.

To numer, który od pierwszych dźwięków wpada w ucho. Wiktoria ma w nim możliwość zaprezentowania swoich wokalnych umiejętności. Jesteśmy pewni, że Superhero rozkocha w sobie wszystkich, tak jak piosenka Roksany Węgiel - Anyone I Want to Be. Czy przyszłoroczna Eurowizja Junior również będzie organizowana w Polsce? O tym przekonamy się już 24 listopada!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze