Eurowizja Junior 2019 - piosenka Viki Gabor. SUPERHERO zapewni zwycięstwo?

2019-09-30 9:29 k.w.
Viki Gabor
Autor: VIPHOTO/East News

Tegoroczna Eurowizja Junior odbywać się będzie w Gliwicach. Wszystko to za sprawą spektakularnego zwycięstwa Roksany Węgiel w ubiegłorocznej edycji. 29 września poznaliśmy laureata specjalnych odcinków Szansy na sukces, a tym samym reprezentanta Polski, który wystąpi na Eurowizji Junior 2019. To Wiktoria Gabor powalczy o zwycięstwo w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Zaśpiewa utwór Superhero. Czy będzie on hitem na miarę Anyone I Want to Be?

Eurowizja Junior 2019 - piosenka Viki Gabor. Posłuchaj Superhero. Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się już 24 listopada w Gliwicach. W tym roku, Polskę reprezentować będzie Wiktoria Gabor, którą poznaliśmy przy okazji drugiej edycji The Voice Kids. Młoda wokalistka dotarła aż do finału programu! Już wkrótce będzie walczyć o zwycięstwo podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019. Poznajcie utwór, z którym będzie nas reprezentować.

Eurowizja Junior 2019 - piosenka Viki Gabor

Tegoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji Junior został wyłoniony spośród uczestników specjalnych odcinków Szansy na sukces. O udział w konkursie walczyły finalistki: Gabriela Katzer, Nikola Fiedor oraz Wiktoria Gabor. To Wiktoria okazała się najlepsza i to ona będzie nas reprezentować w Gliwicach. Wokalistka zaśpiewa utwór Superhero, który powstał specjalnie na potrzeby Eurowizji Junior.

To numer, który od pierwszych dźwięków wpada w ucho. Wiktoria ma w nim możliwość zaprezentowania swoich wokalnych umiejętności. Jesteśmy pewni, że Superhero rozkocha w sobie wszystkich, tak jak piosenka Roksany Węgiel - Anyone I Want to Be. Czy przyszłoroczna Eurowizja Junior również będzie organizowana w Polsce? O tym przekonamy się już 24 listopada!

Najnowsze