Eurowizja Junior 2019 - Polska faworytem? Zagraniczni fani zachwyceni Viki Gabor!

2019-11-23 15:47
Wiktoria Gabor
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tym roku, czyli Eurowizja Junior 2019, zbliża się wielkimi krokami. Jak już wiadomo, to Wiktoria Gabor będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu. Młoda wokalistka zachwyciła jurorów programu Szansa na Sukces, a następnie telewidzów, którzy oddali na nią najwięcej głosów. Dziewczyna oczarowała swoim utworem także fanów Eurowizji z zagranicy, którzy już teraz typują ją jako zwyciężczynię! Czy Polska wygra po raz drugi?

Eurowizja Junior 2019 - Polska w końcu wybrała swojego reprezentanta. Będzie nim Wiktoria Gabor, która zwyciężyła w finałowym odcinku muzycznego show Szansa na Sukces. Młoda artystka zaprezentowała kawałek Superhero, który podobnie do wielkiego hitu Roksany Węgiel - Anyone I Want To Be, śpiewany jest zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jurorzy oraz telewidzowie zgodnie orzekli, że to właśnie ta kompozycja ma największe szanse podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Podobnego zdania są również mieszkańcy innych krajów, którzy wróżą Polsce ponowne zwycięstwo.

Eurowizja Junior 2019 - Polska faworytem konkursu?

Zwycięstwo Roksany Węgiel w Mińsku w 2018 roku umożliwiło zorganizowanie imprezy muzycznej w naszym kraju. Już 24 listopada w Gliwicach odbędzie się kolejny finał Eurowizji Junior, w którym udział weźmie 19 reprezentantów z Europy. Wiele wskazuje na to, że Wiktoria Gabor ma ogromne szanse na to, by powtórzyć sukces Roxie z zeszłego roku!

Pod udostępnionym przez TVP wideo z występem młodej artystki w finale Szansy na Sukces można znaleźć wiele komentarzy od osób z zagranicy. Nie mają oni wątpliwości, że Polacy dokonali dobrego wyboru. - Świetny refren. Wszystko gra w tej piosence; Polska ponownie wygra; Prawdopodobna zwyciężczyni. Powodzenia, Polsko; Wszystkiego najlepszego z Gruzji, to bardzo dobra piosenka - piszą. Trzymamy zatem kciuki za Viki!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze