Valentina i Sara James

i

Autor: screen z YouTube/Junior Eurovision Song Contest, Pawel Murzyn/East News

Valentina z Eurowizji Junior 2020 jest fanką Sary James. Zachwyciła ją nowa piosenka!

2022-01-05 9:27

Valentina z Francji zachwyciła Europę w 2020 roku i wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Rok później blisko wygranej była polska Reprezentantka Sara James i mimo iż nie zgarnęła nagrody głównej, to wciąż walczy o swoje marzenia. Czy wiedzieliście, że Valentina jest jej fanką? Ten komentarz zdradza wszystko!

Valentina Tronel ma 12 lat, a już może pochwalić się wieloma sukcesami. Młoda artystka brała udział w The Voice Kids, należy do francuskiego zespołu Kids United Nouvelle Génération, w którym jest najmłodsza,a w dodatku wygrała Eurowizję Junior w 2020 roku. To wszystko przez piosenkę J'imagine, która została niesamowicie odebrana przez wielu słuchaczy. Kolejny Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, został zorganizowany 19 grudnia 2021 w Paryżu. To właśnie tam na scenie pojawiła się między innymi polska reprezentantka, 13-letnia Sara James. Nasza duma od początku była faworytką do nagrody głównej, jednak koniec końców Polska zajęła drugie miejsce. Po ogłoszeniu wyników zrobiła się burza w internecie, a gdyby nie jeden szczegół Sara James wygrałaby Eurowizję Junior 2021.

ZOBACZ TAKŻE: Gdyby nie TO, Sara James wygrałaby Eurowizję Junior! Polskie jury musi żałować swojej decyzji

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Valentina z Francji fanką Sary James

Choć Sara James nie zajęła pierwszego miejsca na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu, to wygrała dużo więcej. Europa ją pokochała, jej popularność wzrosła w mgnieniu oka, a w dodatku zgromadziło się obok niej więcej fanów. Następnie podczas Sylwestra Marzeń, Sara wyśpiewała w Zakopanem przed milionową widownią eurowizyjny hit Somebody i cały czas idzie do przodu by być jeszcze lepsza.Niedawno opublikowała na swoim Instagramie cover, który podpisała: Ćwiczenie czyni mistrza ??? Never give up guys ??❤️. Numer w jej wykonaniu mocno spodobał się internautom. Wiele osób zauroczyło się piosenką i co najważniejsze - chcieli więcej. Wśród przejawiających się komentarzy widnieje także... komentarz Valentiny Tronel z Francji! Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020 zachwyciła się coverem koleżanki i bez żadnego ale można stwierdzić, że jest jej fanką!

OMG !!!? - napisała Valentina na IG Sary James

Valentina z Francji obserwuje na Instagramie Sarę James, zostawia lajki pod zdjęciami i jak widać również słodkie komentarze. Co ciekawe, francuska artystka śledzi także profil Viki Gabor, Roxie Węgiel, a także Ali Tracz. Poniżej możecie zobaczyć najnowsze wykonanie Sary. To właśnie ta piosenka zachwyciła wiele osób!