Sara James

i

Autor: ESKA

Sara James chce jechać na dorosłą Eurowizję! Jasna deklaracja zwyciężczyni The Voice Kids

2021-12-23 11:58

Niedługo po tym, jak Sara James zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior 2021, wielu eurowizyjnych fanów zaczęło snuć domysły na temat tego, czy artystka nie chciałaby reprezentować naszego kraju w 'normalnej' Eurowizji. Tylko u nas gwiazda jasno zadeklarowała, że chciałaby spróbować sił w konkursie.

Sara James na Eurowizji Junior udowodniła, na co ją stać. Zwyciężczyni The Voice Kids 4 włożyła mnóstwo pracy w przygotowanie swojego eurowizyjnego występu, a efektem było zajęcie przez nią bardzo wysokiego, drugiego miejsca. Młoda wokalistka ustąpiła miejsca na szczycie jedynie reprezentującej Armenię Malenie. Na co warto jednak zwrócić uwagę, różnica punktów między pierwszym a drugim miejscem była bardzo niewielka. Sara James zdobyła ich zaledwie o sześć mniej od Maleny. Jak to bywa w przypadku wielkich sukcesów na Eurowizji Junior, wszyscy fani konkursu zasypali artystkę wiadomościami dotyczącymi jej udziału w 'dorosłej' Eurowizji. Podczas rozmowy z Sarą postanowiliśmy ponownie zapytać, czy chciałaby w przyszłości wystartować w preselekcjach, a następnie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. W przeciwieństwie do Roksany Węgiel i Viki Gabor, które na ten moment nie planują ponownego pojawienia się na eurowizyjnej scenie, Sara jest jak najbardziej na to gotowa.

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Sara James chce na Eurowizję!

Tylko u nas Sara James odniosła się do komentarzy internautów. Wokalistka wyraziła chęć reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji, kiedy osiągnie odpowiedni wiek. Piosenkarka ma dopiero trzynaście lat, zatem według obowiązującego obecnie regulaminu mogłaby wystartować w preselekcjach dopiero za trzy lata.

Jasne! Jestem bardzo na tak i byłabym zaszczycona, jeśli bym miała taką okazję. Mam jeszcze dużo czasu, żeby napisać dobrą piosenkę na Eurowizję. Nie mogę się doczekać! - powiedziała.

Chcielibyście, by to właśnie Sara James reprezentowała nasz kraj na Eurowizji? Dajcie znać w sondzie!

Sonda
Czy Sara James powinna reprezentować nas na dorosłej Eurowizji?