Tylko polska muzyka w Radiu ESKA! Zdecyduj, które hity zagramy! [GŁOSOWANIE]

2019-09-30 12:47
Tylko polska muzyka w Radiu ESKA! Zdecyduj, które hity zagramy! [GŁOSOWANIE]
Autor: Dzień Polskiej Muzyki 2019 Tylko polska muzyka w Radiu ESKA! Zdecyduj, które hity zagramy! [GŁOSOWANIE]

Dzień Polskiej Muzyki w Radiu ESKA już 1 października! O co dokładnie chodzi? Przez 60 minut na naszej antenie usłyszycie, tylko polską muzykę. Co najważniejsze, to właśnie wy - spośród kilkunastu polskojęzycznych utworów - wybierzecie te, które usłyszą słuchacze w całym kraju. Zdecydujcie głosując już teraz - na ESKA.pl!

Dzień Polskiej Muzyki świętujemy w Radiu ESKA! Co najważniejsze, to wy - czytelnicy ESKA.pl i słuchacze Radia ESKA - wybierzecie polskojęzyczne kawałki, które w ciągu jednej godziny wybrzmią na naszej antenie. 1 października, w Międzynarodowy Dzień Muzyki, między godziną 10:00 a 11:00 usłyszycie 15 hitów, tylko z naszego rodzimego podwórka. Będą to numery z największą liczbą waszych głosów, które możecie oddać poniżej. 

Zdecydujcie już teraz, które hity zagramy w Dzień Polskiej Muzyki!

Dzień Polskiej Muzyki - co to za akcja?

Kampania ma na celu promocję polskiej muzyki oraz wsparcie polskiego rynku muzycznego! 1 października o godzinie 10.00 największe polskie rozgłośnie radiowe oraz telewizje muzyczne przez całą godzinę będą grały tylko polską muzykę! Tego dnia będzie można usłyszeć jej znacznie więcej niż zwykle przez cały dzień. Polska muzyka zostanie także wyróżniona na największych platformach streamingowych. Dodatkowo największe bileterie i sklepy muzyczne w kraju przygotują specjalne atrakcje i promocje dla fanów i odbiorców muzyki.

Kampania Dzień Polskiej Muzyki ma za zadanie także uświadomienie słuchaczom, że to oni kształtują wartość i pozycję polskiego rynku muzycznego na świecie, tak samo jak artyści. Mamy nadzieję, że w efekcie tej kampanii, Polacy chętniej będą wspierać artystów i rodzimy rynek muzyczny przeznaczając na zakup muzyki – bez względu na format – swoje pieniądze. Tym samym wartość Polski w światowym rankingu będzie rosła.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze