Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA - poznaliśmy drugiego zwycięzcę! Wielkie pieniądze trafiają do Piotra!

2019-09-25 14:43
Piotr Kaczkowski z żoną - fotografia ślubna
Autor: Piotr Kaczkowski

Poszukiwany Poszukiwana na antenie Radia ESKA to nowa zabawa, która pozwala poczuć wam się szpiegiem i gwiazdą jednocześnie! Akcja, jakiej do tej pory nie było, przyciągnęła przed odbiorniki wszystkich, którzy mają w sobie instynkty prawdziwego detektywa. Zwycięzca jest z góry znany - musi tylko zadzwonić! Tak właśnie zrobił pan Piotr.

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA to wspaniała zabawa, która sprawia, że każdy ma ochotę podkręcić swój odbiornik. Bohaterem jest ktoś z was! Co należy zrobić, by zgarnąć pieniądze? Wystarczy uważnie słuchać i sprawdzać, czy przypadkiem to nie o was mówią właśnie prezenterzy! Każdy, kto uważa, że to o nim mowa, powinien zgłosić się do nas, dzwoniąc pod numer 664-402-302. Tak właśnie zrobił pan Piotr, który rozpoznał siebie po zestawie przedstawionych cech.

Zobacz też: Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA - pierwszy zwycięzca znany! Tomasz zgarnął grubą kasę!

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA - drugi zwycięzca odnaleziony! 

Jeśli mówią o tobie w radiu... to znaczy, że wygrałeś! Pan Piotr jest trzecią poszukiwaną na antenie osobą, lecz dopiero drugim odnalezionym. Po czym udało mu się odgadnąć, że właśnie o nim mowa? Osoba, która miała się odnaleźć, to fan Gry o Tron i sportów zimowych, którego imię to Piotr, a nazwisko zaczyna się na literę K. Czasem chodzi po lesie i lubi złocisty trunek z pianką, a jego żona ma na imię Natalia i jest blondynką. W zeszłym roku wzięli ślub, a sesja ślubna odbyła się w górach. Umie smażyć naleśniki, w Sylwestra 2017 bawił się poza swoim miejscem zamieszkania, a w tym i zeszłym roku wyjechał na wakacje za granicę. W ciągu ostatnich 5 lat był na wakacjach w Grecji. Lubi burgery, ma rodzeństwo płci męskiej, wie jak smakuje ramen, a na jego Facebooku znajdziemy zdjęcia w arafatce i kurtce moro, bo 'jarają go' militaria. Wśród jego bliskich jest prawnik, a w 2018 roku zmienił pracę. Ten zestaw cech mógł opisywać tylko jedną osobę na świecie!

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA ciągle trwa! Kolejnej osoby szukać będziemy od 15.00 w środę 25 września. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze